27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Joe Biden przyjeżdża do Polski ze swoją europejską trasą – El Financiro

Joe Biden przyjeżdża do Polski ze swoją europejską trasą – El Financiro

prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden dodał przystanek w Polsce Prawie miesiąc po zajęciu Ukrainy, w czasie, gdy siły rosyjskie atakowały miasta i utknęły na ucisku cywilów, był w drodze do Europy na pilne rozmowy z sojusznikami z Europy i NATO.

Biden opuszcza Waszyngton w środę Podróżuj najpierw do Brukseli, a potem do Polski. Tam spotka się z urzędnikami, powiedział w niedzielę rzecznik Jen Zaki.

Sąsiad z Ukrainą Polska ma ponad 2 mln uchodźców Ucieka z walki. Jest także jednym z krajów, które wezwały członków NATO do większego zaangażowania w kontrolowanie rozlewu krwi.


Kilka dni przed rosyjską inwazją na Ukrainę prezydent USA Joe Biden po cichu wysłał delegację do siedziby UE w Brukseli.

Stany Zjednoczone połączyły siły z sojusznikami, aby nałożyć sankcje na Rosję

Nie chodzi o szpiegów czy przywódców wojskowych, ale o ekspertów od przepływu gotówki i transferu chipów komputerowych i innych produktów na całym świecie. Twoje zadanie: Znajdź sposoby, aby zadać jak najwięcej bólu rosyjskiemu prezydentowi Władimirowi PutinowiFinansowanie przedłużającej się wojny na Ukrainie i uniemożliwienie lub przynajmniej utrudnienie dostępu do nowoczesnych technologii wojennych.

Intensywne spotkania odbyły się w lutym Bruksela, Paryż i Berlin, Źródła rządowe USA ujawniają, że niektórzy z nich spędzili nawet sześć godzin, próbując stworzyć szczegóły bezprecedensowej blokady gospodarczej ze strony aliantów.

Niektóre rosyjskie eksporty, które USA chciały zablokować, spotkały się ze sprzeciwem Europejczyków, którzy musieli powiedzieć własnym firmom, że stracą miliardy dolarów zysków z rosyjskich produktów.

READ  Jak tysiące imigrantów dotarły do ​​granicy białorusko-polskiej?