21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jan i Barbara robią seksowną pozę dla postaci – Kodasai

Jan i Barbara robią seksowną pozę dla postaci – Kodasai

Jak wspomniano wcześniej, w ekscytującym świecie freelancerów zawsze jest miejsce na innowacyjność i kreatywność, a dziś znów spotykamy się, aby zrecenzować jedno z tych wydawnictw. STUDIO YIN YUAN Zaskoczyło mnie przy tej okazji ogłoszenie wspólnej postaci z udziałem bohaterów.Jan, starszy kwatermistrz” I „Barbary, Promiennego Idola„Franczyzowa Efekt Genshina.

Seksowna figura przedstawia obie dziewczyny w strojach króliczków (choć bez uszu), które podkreślają ich krągłości. Poza tym noszą rajstopy, które nie pozostawiają wiele wyobraźni. Jane pojawia się na kolanach przed Barbarą, która siedzi na krześle. Obaj mają zmysłowe miny i pozy, wzmocnione ich całkowicie nagimi wersjami.próbek w tych samych pozycjach.

Produkt ma zostać wprowadzony na rynek w ostatnim kwartale tego roku i będzie wyceniony na około 258 USD. Wymiary tych liczb, a nawet skala, nie są określone, więc nie można z całą pewnością stwierdzić, czy cena jest tego warta. Na koniec pamiętaj, że nieocenzurowane obrazy są dostępne w Antojasai, pod adresem ten link i w Ten inny.

Opis efektu Genshin

Witamy w Teyvat, fantastycznym kontynencie, na którym niezliczone stworzenia rozwijają się w harmonii. Ten świat, rządzony przez siedmiu archontów, jest miejscem, w którym spotyka się siedem żywiołów… dwoje bliźniaków przybyłych z innego świata. Pojawia się przed wami bóg, rozdziela was i sprawia, że ​​zapadacie w głęboki sen. Kiedy się budzisz, świat nie jest już taki, jakim go znałeś… I tak zaczyna się Twoja podróż w Teyvat w poszukiwaniu odpowiedzi od Siedmiu, Bogów Żywiołów. Zbadaj każdy zakątek tego wspaniałego świata, dołącz do ogromnej obsady postaci i odkryj wiele ukrytych tajemnic…

fontanna: Kolekcje Mirai

Prawa autorskie © COGNOSPHERE. Wszelkie prawa zastrzeżone.