29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

iPhone 14 o pojemności 512 GB kosztuje 9000 peso taniej w Walmart Mexico w bezkonkurencyjnej ofercie obejmującej okres do 12 miesięcy bez odsetek.

iPhone 14 o pojemności 512 GB kosztuje 9000 peso taniej w Walmart Mexico w bezkonkurencyjnej ofercie obejmującej okres do 12 miesięcy bez odsetek.

Sklep internetowy Walmart Mexico niezmiennie zaskakuje nieodpartymi promocjami z zakresu telefonii manzanaa jeśli Twoje plany obejmują zakup jednego z ich obecnych modeli, możesz być zainteresowany iPhone 14 z przestrzenią dyskową 512 GB Zdobądź niesamowitą zniżkę w wysokości 9 000 peso w porównaniu z ceną na oficjalnej stronie internetowej za 19 999 peso.

iPhone 14 z przestrzenią dyskową 512 GB

Ten smartfon integruje potężny system podwójnego aparatu z Czujnik szerokokątny i ultraszerokokątny 12 MP, zasilany przez silnik optyczny, który zapewnia niesamowity poziom szczegółowości i kolorów w każdym obrazie. Oprócz tego funkcja automatycznego ustawiania ostrości w przednim aparacie zapewnia wyraźne selfie i wspaniałe zdjęcia, a w trybie ruchu ruchome filmy pozostają nieruchome.

Zespół też to ma Wyświetlacz Super Retina XDR o przekątnej 6,1 cala Który oferuje wyjątkowe wrażenia wizualne, żywe kolory i niesamowity poziom szczegółowości, a pod względem autonomii zapewnia możliwość odtwarzania wideo do 26 godzin. W dodatku potężny Czip A15 Bionic Z pięciordzeniowym procesorem graficznym, który zapewnia wysoką wydajność we wszystkich aplikacjach, taką samą, jaką zapewnia technologia Face ID w aspekcie bezpieczeństwa.

Chociaż ten produkt jest sprzedawany na platformie przez stronę trzecią Walmart Meksyk, sam sklep realizuje wysyłkę za 49 pesos, z terminem dostawy ustalonym na adres klienta, ale może nastąpić następnego dnia. Z drugiej strony w przypadku uczestniczących kart kredytowych możesz odroczyć cenę Do 12 miesięcy bez odsetek.

Więcej ofert, promocji i rabatów

Wybierz Xataka Meksyk | 27-calowy monitor LG do gier ma częstotliwość odświeżania 240 Hz, czas reakcji 1 ms i rabat ponad 5000 pesos plus MSI na Amazon.

W Xataka Selección Meksyk | Roku Streambar 4K jest tańszy niż kiedykolwiek w RadioShack: przełamuje barierę 2000 pesos i ma do 18 MSI.

READ  iPhone: Jak aktywować tryb ciemny na Instagramie z iOS 16 | aplikacja | nd | nnni | gra sportowa

Wybierz Xataka Meksyk | Xbox Series X jest idealny do odkrywania wszechświata ze Starfiel i ma świetną cenę na Amazon Mexico za 9514 peso.

W Wybierz chatakę Publikujemy oferty i rabaty z różnych sklepów internetowych w Meksyku. Niektóre linki w tym poście mogą należeć do programu partnerskiego. Żadna z wymienionych pozycji nie była sugerowana przez marki ani sklepy, gdyż o ich wprowadzeniu zadecydowała wyłącznie redakcja. Cena i dostępność produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Zobacz wszystkie komentarze na https://www.xataka.com.mx