20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ile odcinków The Walking Dead z Rickiem i Michonne?  Daty premiery i gdzie można je zobaczyć

Ile odcinków The Walking Dead z Rickiem i Michonne? Daty premiery i gdzie można je zobaczyć

Moimi śladami Martwa strefa I Daryla DixonaWszechświat chodzące trupy Premiera najbardziej oczekiwanego spin-offu w historii. The Walking Dead: Ci, którzy żyją Oznacza powrót Rick (Andrew Lincoln) i Michonne (Danai Gurira) Do serii, która narodziła się w komiksach Roberta Kirkmana w 2003 roku, a później wskoczyła do adaptacji serialowej w 2010 roku.

To dwie z najbardziej ukochanych postaci w fandomie AMC Walking Dead, jakie kiedykolwiek żyły Rick Grimes znika na moście Jak Jeden z najtragiczniejszych momentów dziewiątego sezonu. Później szeryf powrócił na chwilę w ostatnim odcinku sezonu 11, aby potwierdzić, że żyje i znajduje się w areszcie przez wojsko cywilne Republiki.

To jest dokładnie to Punkt wyjścia dla nowej seriiGdzie Rick i Michonne będą walczyć ze wszystkich sił, aby ponownie się spotkać I móc wrócić do Aleksandrii z dwójką dzieci. Droga powrotna wcale nie będzie łatwa.Kiedy premiera odcinków The Walking Dead: The Ones Who Live w AMC+?

Przez 60 minut, The Walking Dead: Ci, którzy żyją Rozpocznie się nadawanie w Hiszpanii 26 lutego Jego sześć odcinków będzie emitowanych co tydzień. Tylko pierwszy z nich pojawi się tego samego wieczoru za darmo w telewizji linearnej AMC o 21:10, a pozostałe będzie można zobaczyć w Twoja matka+. Zatem daty premiery pozostałych odcinków będą następujące:

  • „The Walking Dead: ci, którzy żyją” odcinek 1premiera dnia 26 lutego. Dostępne w AMC+ Spain.
  • „The Walking Dead: ci, którzy żyją” Odcinek 2premiera dnia 4 marca. Dostępne w AMC+ Spain.
  • „The Walking Dead: ci, którzy żyją” Odcinek 3premiera dnia 11 marca. Dostępne w AMC+ Spain.
  • „The Walking Dead: ci, którzy żyją” Odcinek 4premiera dnia 18 marca. Dostępne w AMC+ Spain.
  • „The Walking Dead: ci, którzy żyją” odcinek 5, Pierwsze oferty na 25 marca. Dostępne w AMC+ Spain.
  • „The Walking Dead: ci, którzy żyją” Odcinek 6premiera dnia 1 kwietnia. Dostępne w AMC+ Spain.
READ  Arturo Lopez Gavito prosi Annę Barbarę o pocałunek, a twarz Lolity Cortes jest bezcenna | wideo

Oprócz powrotu Andrew Lincolna w roli szeryfa Ricka Grimesa i Danai Guriry w roli ekspertki od katan Michonne, w nowej serii pojawią się także inni starzy znajomi z serialu.. Pollyannę McIntosh Jakbym wrócił Jadispozbawiona skrupułów postać odpowiedzialna za zniknięcie Ricka.

Są one łączone w dystrybucji Lesley Ann Brandtznana aktorka Diabeł Również Spartakus. Frankie Quiñones aktor Co robimy w cieniu? I znane Terry’ego O’QuinnaKim był John Locke w 120 odcinkach? Zaginiony. Uzupełniają obsadę Ściana Bredy (Nieprawdziwy) I Frankie Quiñones (Ten idiota), wśród wielu innych.


Michonne (Danai Gurira) i Rick (Andrew Lincoln) w „The Walking Dead”.

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach filmowych i serialowych? Zarejestruj się, aby otrzymywać nasze najświeższe informacje.