26 czerwca, 2024

Holandia odbija się na Polsce bez Lewandowskiego na Pucharze Europy (WIDEO) – Fox Sports

Holandia Wprowadzony w Euro 2024 Po zwycięstwie 2:1 z A Polska Nie jest to jego największa gwiazda: Robert Lewandowski. W tym przypadku,’Mechaniczna pomarańcza Niezrażony strzelił gola i odmienił losy meczu Cody Kakpo I Wooda Wekhorsta.

Adama Buksę Otworzył wynik w 16. minucie, po zwycięstwie na wysokościach i powrocie do domu po rzucie rożnym. On Do przodu 27 lat zaznaczone Pierwszy gol Został drugim zawodnikiem z Polski, który strzelił gola w pierwszej połowie fazy grupowej turnieju Puchar Europy Po Robert Lewandowski Dokonał tego w grze otwierającej edycję 2012.

Kilka minut później Holandia Odzyskał krawat. O 29′ Cody Kakpo Strzelił zza pola karnego, po czym posłał piłkę do siatki i wyrównał wynik na 1-1. Z tym wynikiem napastnik strzelił 10 bramek w 25 międzynarodowych meczach z La Orange.

Wreszcie 83′ Wooda Wekhorsta Otrzymał filtrowane podanie, po czym zza pola karnego strzelił i zdobył zwycięskiego gola Holandia. Zwycięstwo 2:1 zapewniło Holendrom chwilowe prowadzenie w grupie D przed kolejnym starciem pomiędzy Francją a Austrią.

Możesz być zainteresowanym także tym: „Hiszpania wyciśnie z nas więcej”: trener Włoch Spalletti już myśli o następnym meczu na Euro

Piłkarz Barcelony Ominęło mnie wprowadzenie Polska W Euro 2024 Po kontuzji w meczu towarzyskim Sama Turcja Kilka dni przed rozpoczęciem zawodów.

Napastnik został jednak wezwany przez trenera Michaela Propiersa i zabrał go na ławkę rezerwowych na mecz z La Orange. Technik powiedział ostatnio, że jest to oczekiwane Lewandowskiego Minuty po drugim meczu fazy grupowej z Austrią.

• Polska vs. Austria Piątek, 21 czerwca o godzinie 10:00.
  • Francja vs. Polska | We wtorek, 25 czerwca o godzinie 10:00
  • Holandia vs. Francja | Piątek, 21 czerwca o 13:00
  • Holandia vs. Austria We wtorek, 25 czerwca o godzinie 10:00

Możesz być zainteresowanym także tym: Christian Eriksen unika nagłówków gazet o swojej „śmierci” na boisku podczas ostatniego Pucharu Europy: „Nie myślałem o tym”