22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Historia wspólnego zdjęcia

Historia wspólnego zdjęcia

Sasza Czarnogóra Narzuciła swoją urodę, gdyż jej czarne włosy doskonale kontrastowały z białą skórą i atrakcyjnymi oczami, które oczarowały wielu, w tym byłego prezydenta Meksyku. Jose Lopeza PortilloOżenił się z nią i miał dwójkę dzieci.

Alexandra Asimovic Popović, tak naprawdę Sasha, urodziła się 20 stycznia 1946 roku we Włoszech. Studiowała taniec klasyczny i dziennikarstwo. Podróżując do Meksyku mieszkała w Argentynie. Kiedy podróżowała do kraju Azteków, była turystką. miała okazję wystąpić i wpadła w jej ręce.Po raz pierwszy wystąpiła u boku Jose.Jose, „Prince of Song”.

Czarnogóra jest pamiętana dzięki aktorstwu w pierwszym filmie pt Kino plikowe„Wstrząsająca komedia”,Piękne w nocy„, w 1975 roku, w którym zagrała u boku aktora Jorge Rivero. Choć Sasha kilkakrotnie przyznała, że ​​striptiz nie sprawia jej przyjemności, przyznała, że ​​w tamtym czasie był to skuteczny sposób zarabiania pieniędzy jako aktorka.

Sasha Montenegro wystąpiła w ponad 70 filmach, a w 2006 roku wycofała się z blasku reflektorów.

Sasha Montenegro zadebiutowała w filmie „Sen o miłości” w reżyserii i z udziałem Rubena Galindo Jose Jose I Weronika Castro. Na zdjęciu z archiwum EL UNIVERSAL Sasha trzyma za rękę piosenkarkę „El Triste”, mając na sobie szorty odsłaniające jej zgrabne nogi zakryte długimi butami.

Szeroki pas zdobił jej wąską talię, a czarne włosy kontrastowały z twarzą; Obok niego stoi młody mężczyzna José José w garniturze z kokardą.

Sasha Montenegro i José José w „Dream of Love”, pierwszym filmie włoskiej aktorki. Globalna biblioteka zdjęć.

Na innym zdjęciu z EL UNIVERSAL José obejmuje Sashę, a jej wymuszone oczy są bohaterami czarno-białego zdjęcia.

Sasha Montenegro i José José w „Śnie o miłości”, 1972. Archiwum EL UNIVERSAL.

W filmie, który został nagrany w Guadalajarze i Puerto Vallarta, José José w roli Gabriela i Sasha Montenegro w roli Gracieli występują w tragicznym romansie „za plecami” Veroniki Castro, która grała niewidomą młodą kobietę Carys.

Jeśli chodzi o jej doświadczenia z pierwszym filmem z Veronicą Castro i José José, Sasha powiedziała w wywiadzie dla Gustavo Adolfo Infante, że ma bardzo dobre wspomnienia, ponieważ wszyscy jej pomagali i bardzo dobrze ją traktowali, gdy miała kryzys, ponieważ „nie Zrób to.” Wiesz, jak się zachować.

„Wszyscy mi pomagali, byli czarujący, Veronica była czarująca, José José przeżywał trudny okres (alkoholizm) i był doskonałym towarzyszem” – wspomina.

Rad