22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gracz Elden Ring odkrywa nowy miecz po 800 godzinach gry, co ponownie otwiera kontrowersje wokół tytułów FromSoftware

Gracz Elden Ring odkrywa nowy miecz po 800 godzinach gry, co ponownie otwiera kontrowersje wokół tytułów FromSoftware

Elden Ring z 2022 roku nadal zaskakuje, a gra RPG z otwartym światem studia FromSoftware ujawnia wiele szczegółów, które wciąż można odkryć. gracz Po 800 godzinach gry znalazł miecz, o którym nie miał pojęcia.

Zostało to udostępnione za pośrednictwem postu użytkownika Ekspert_Percepcja_72 na Reddicie, gdzie skomentował: „Pierwszy raz widziałem tę broń.Pomimo zainwestowania dużej ilości czasu w grę FromSoftware.

Broń, o której mowa, to Grossmesserzakrzywiony miecz znany potocznie jako Miecz. Możesz go zdobyć podczas eksploracji centralnych regionów, jednak nie ma go w skrzyni. Zamiast tego jest to przedmiot, który mogą upuścić niektórzy wrogowie z katakumb Tombsward. Prawdopodobieństwo jego zdobycia jest małezgodnie z tym, co możemy zaobserwować.

Szczególnie ten ostatni aspekt wywołał trwającą od lat debatę na temat tytułów FromSoftware. Jest to procentowa szansa, że ​​wrogowie upuszczą przedmiot. Jak stwierdza użytkownik w tej historii: „Od Dark Souls 3 współczynnik wypadania jest absurdalny„.

Są jednak tacy, którzy twierdzą, że ma rację. Podobnie jak on, są też inni gracze, którzy nie znaleźli tego miecza w tytule. Należy zauważyć, że nie mówimy o szczególnie potężnej broni; Tak naprawdę jego statystyki to „naturalny„W porównaniu do innych. Jednak co sprawia, że ​​to jest?”prywatny„Jego zdolność do bardzo dobrego skalowania poprzez ulepszenia. Dodatkowo, ze względu na niską szansę na upadek, czyni z niego przedmiot.”wesoły„.

Warto zauważyć, że w „Elden Ring” istnieje wiele broni i zbroi, które posiadają niektórzy wrogowie, z wyjątkiem bossów, takich jak „”Bezwzględni Rycerze„, można upuścić po porażce. Ten zestaw wyposażenia Może zwiększyć odporność na czerwoną zgniliznę.

READ  Altán Redes nie działa w Meksyku, więc jest przerwa z Bait, Newww i innymi wirtualnymi operatorami telefonii komórkowej