22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Golden Sun i Golden Sun: The Lost Age są już dostępne na Nintendo Switch: szczegóły i rozgrywka

Golden Sun i Golden Sun: The Lost Age są już dostępne na Nintendo Switch: szczegóły i rozgrywka

Złote Słońca przybyły! Dziś wydaje się, że w dalszym ciągu otrzymujemy kolejne wieści dla użytkowników Nintendo Switch Online. Mamy już dostępne nowości dotyczące tej usługi! Chodzi o dostęp Golden Sun do usług.

Udało nam się dowiedzieć o Złotym Słońcu i Zaginionym Wieku Już dostępny Na konsoli dla użytkowników Switch Online + Expansion Pack. Wiesz już, że ten tytuł to fantasy RPG z turową walką i zapadającymi w pamięć postaciami. Ale żeby zrozumieć całą historię Konieczne jest ukończenie jej drugiej części, The Lost Age. Po ukończeniu pierwszej części otrzymasz uniwersalny kod umożliwiający przeniesienie statystyk postaci i przedmiotów do The Lost Age, łączącego obie części. Wpisanie hasła może zająć 15 minut lub dłużej, ponieważ jest bardzo długie. Przypominamy, że Nintendo to potwierdziło Symulacja obsługi kabla łączącego w grze Golden Sun: The Lost Agewprowadzając hasło Mój wybór.

Teraz, gdy są już dostępne, możemy zobaczyć rozgrywkę w obu grach. Możesz to zobaczyć poniżej:

Masz także pełną informację o Nintendo Switch Online w Internecie.

fontanna.

READ  Kometa powróci na Ziemię po 50 000 lat i będzie można ją zobaczyć gołym okiem