23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Frieren atakuje inne gry wideo w wirusowym memie – Kudasai

Frieren atakuje inne gry wideo w wirusowym memie – Kudasai

Na portalach społecznościowych pojawił się trend, który skupia Frerena, bohatera powieści.Soso no Frerin (Frerin: Po zakończeniu podróży), z okładkami popularnych wówczas gier wideo. Głównie memy stworzone przez artystę ”Ononotsu„, łączą Frierena z symbolicznymi tytułami, takimi jak”Złe duchy„,”NIR: Automatyka„,”Legenda o Zeldzie„,”Pierścień Al-Din„, m.in. Ta dziwna fuzja przykuła uwagę użytkowników mediów społecznościowych, którzy entuzjastycznie przyjęli te kreatywne obrazy łączące świat gier wideo i świat Freeren.

Zmodyfikowane okładki przedstawiają Frierena po mistrzowsku wykorzystującego kultowe scenerie i sytuacje z konkretnych gier wideo, co wywołało falę pozytywnych komentarzy i udostępnień wśród użytkowników. Zdolność artysty Ononotsu do łączenia dwóch światów w zaskakujący sposób spotkała się z szerokim uznaniem, podkreślając jego talent do dostosowywania stylu i estetyki każdej gry wideo do świata serii.

Oprócz wymienionych istnieją inne zmodyfikowane okładki, które zawierają tytuły takie jak „diabeł może płakać„,”Pusty rycerz„,”Sekiro: Cienie umierają dwa razy„, między innymi. Różnorodność wybranych gier wideo i kreatywność w realizacji obrazów przyczyniły się do sukcesu tego trendu, który wciąż zyskuje popularność w sieciach społecznościowych. Użytkownicy z niecierpliwością czekają, aby zobaczyć, z jakimi innymi grami wideo Frieren zostanie połączony w przyszłych kreacjach memów.

Frerina
Frerina
Frerina
Frerina
  • Pierścień Eldena: Cień Erdtree
Frerina
  • Sekiro: Cienie umierają dwa razy
  • Legenda Zeldy: Breath of the Wild

fontanna: @ononotsu na Twitterze

READ  Madonna świętuje 40 lat wiecznej młodości