28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Final Fantasy VII Rebirth aktualizuje swój status rozwoju

Final Fantasy VII Rebirth aktualizuje swój status rozwoju

Producent gry, Yoshinori Kitase, potwierdza, że ​​premiera przebiega zgodnie z planem i wkrótce zostanie ustalona data.

Cloud i Sephirot w Final Fantasy VII: Rebirth

Po miesiącach bez wiadomości Final Fantasy VII: Odrodzeniedrugą część remake’u projektu Tetsuyi Nomury, firma Square Enix zaktualizowała status rozwoju gry i wydaje się, że wszystko idzie zgodnie z planem. Gra jest jeszcze planowana na tę zimę, ale na ten moment nie ma żadnych konkretnych szczegółów na jej temat Data wydania.

Zapowiedziany w połowie ubiegłego roku Final Fantasy VII: Rebirth został jak dotąd ujawniony tylko w tym zwiastunie gry, w którym widzi się Clouda idącego przez las z Sephirotem, który prawdopodobnie jest fikcyjny. W tym krótkim podglądzie pliku Kontynuacja Final Fantasy VII: Remake W jego propozycji podkreślono pewne grywalne i narracyjne nowości, ale na nowe szczegóły będziemy musieli jeszcze poczekać

Final Fantasy VII Rebirth ukaże się wkrótce

W tym załączonym poście widzimy aktualizację statusu dla Final Fantasy VII: Rebirth, jak zapewnia producent gry Yoshinori Kitase Przebieg gry jest płynny I zgodnie z planem „plus praca nad”Ustal datę wydania„.

W przypadku braku dodatkowych szczegółów może to wskazywać, że Final Fantasy VII: Rebirth utoruje drogę do bardziej możliwego Ogłoszenie w nadchodzących tygodniach lub miesiącach. Przypomnijmy, że gra została zapowiedziana mniej więcej o tej porze w zeszłym roku z myślą o udostępnieniu Zima 2023Co obejmuje koniec tego roku i początek przyszłego roku.

W tej chwili nie ogłoszono, że wezmą udział w którymkolwiek z letnich wydarzeń, ani nie ma daty Nie ma zdarzenia box enix. Czyżby reklama drugiego show PlayStation, o którym mówi się od kilku dni? Będzie to ponownie druga odsłona serii Wyłącznie na PlayStation 5.