24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Fernando Alonso poprosił Chico Pereza o 30-sekundową karę

Fernando Alonso poprosił Chico Pereza o 30-sekundową karę

meksykański Sergio Perez To był skomplikowany weekend Miami Grand Prix pomimo drugiego miejsca, ale może się to skomplikować, kiedy Został wezwany przez stewardów pod koniec wyścigustan, w jakim się urodził Dziwny komentarz Fernando Alonso z Hiszpaniiz domagać się surowej kary.

Co Fernando Alonso powiedział o Chico?

Hiszpański pilot, znany jako jeden z najlepszych przyjaciół Guadalajary w Formule 1, był zaskoczony telefonem, który wykonał do Meksykanina, o który poprosił „Co się stało?”I tam dowiedział się, że to dlatego Sergio spóźnił się na kolumnę kierowców.

Checo otrzymał tylko jedną naganę od FIAale Alonso wykorzystał okazję Rzuć żart, aby zażądać surowej karychociaż, o dziwo, skorzystał z okazji, by skomentować, że za swój błąd również zasłużył na równie ważny błąd.

30 sekund do rzutu karnego! I dla mnie też, bo się myliłem. Powiedziałem zespołowi, jak długo wytrzymają opony przed pit stopami. I wtedy się myliłem, bo „plan A minus 12” był już możliwy, i to nie na kilka cykli. Po kilku sekundach powiedziałem „przepraszam”, już śmiali się przez radio w samolocie. Zrozumieli, że powiedziałem coś głupiego„.

Pośredniczył między Sainzem a Alonso

W weekend z hiszpańskim akcentem, Checo Pérez Zostało to ustalone z Fernando Alonso i Carlosem Sainzem O wyobcowaniu, które wynikło ze starcia, które mieli w Baku podczas eliminacji.

Naprawdę jesteście przyjaciółmi, dranie?Chico zażądał zapłaty za to, że stosunki między Hiszpanami układają się jak zwykle.

READ  Mets i Senga zgadzają się na 5-letnią umowę o wartości 75 milionów dolarów (źródło)