20 kwietnia, 2024

Euro 2020: Polska wyrównuje 1:1 w Rosji | Wiadomości piłkarskie

• Tymczasowy Polak stoczył walkę 1:1 po wizycie w Rosji podczas fali upałów podczas Euro 2020 we wtorek.

Reuters |

Opublikowano 02 czerwca 2021 14:03

Polski trener Paulo Sousa pominął kilka regularnych bramek, w tym strzelca Roberta Lewandowskiego, ale jego drużyna miała świetny start, gdy Schwarzkopf popchnął ich do swojego pierwszego gola w reprezentacji w czwartej minucie.

Napastnik zachwycił kibiców na wrocławskim stadionie Mizzki po tym, jak rosyjski bramkarz Anton Shun wystawił go z głębokiego podania Prismisli Frankowski Mattus na ostatnich ośmiu metrach.

Rosjanie słabli w pierwszych wymianach, ale w 20. minucie Caraway po świetnym dośrodkowaniu Aleksandra Koło uderzył piłkę obok bramkarza Lucasa Fabiańskiego.

Sześć minut później odwrócony strzał Swirlcocka trafił w poprzeczkę, zanim banał trafił w poprzeczkę z dużej odległości, zapewniając mnóstwo rozrywki w pierwszej połowie. Ponieważ obie drużyny stworzyły serię rezerwowych, mecz wyszedł po przerwie i nie mógł stworzyć bardziej wyraźnych szans.

Rosja jest w grupie 2020 z Danią, Finlandią i Belgią, a Polska w grupie E z Hiszpanią, Szwecją i Słowacją.

Blisko

READ  Aby powrócić na drogi siatkówki-polskiego zwycięstwa, Iran zmiażdżył Wenezuelę