21 maja, 2024

Dzisiejsze mecze: Meksyk – Szwecja: Podsumowanie, wyniki i gole meczu towarzyskiego przed Mistrzostwami Świata w Katarze 2022

to koniec Meksyk przegrał w ostatnich minutach ze Szwecją W jakim był jego ostatnim teście przed debiutem Polska w Katarze 2022. El Tri ma sześć dni do rozegrania swojego pierwszego meczu w Pucharze Świata i Tata Martino będzie musiał dostosować się w różnych aspektach, głównie w defensywie. Alexis Vega i Luis Chavez To był punkt kulminacyjny dnia. Sprawdź tutaj dziennik.

Meksyk 1-2 Szwecja | 90 + 2 minuty | Koniec gry. Meksyk przechodzi ostatni test przed debiutem w Katarze 2022 przeciwko Polsce.

Meksyk 1-2 Szwecja | 90 minut | Osiągnęliśmy 90 minut gry i dodano jeszcze dwie minuty.

Meksyk 1-2 Szwecja | 86 minut | Meksyk chce remisu, El Tre szuka przestrzeni, by spróbować skrzywdzić Szwecję.

Meksyk 1-2 Szwecja | minimum 84 | GOOOOOOOL ze Szwecji. Svanberg oddał niski strzał po rzucie rożnym i Ochoa nie mógł zrobić nic, aby uniknąć drugiego gola Europejczyków.

Meksyk 1-1 Szwecja | 83 minuty | Inne zmiany ze Szwecji. Augustinson i Rohden wychodzą, a wchodzą Sama i Erickson.

Meksyk 1-1 Szwecja | minimum 82 | Żółta kartka dla Alexisa Vegi.

Meksyk 1-1 Szwecja | Minimum 75 | Tak Alexis Vega świętował wyrównującego gola. Napastnik podnosi rękę na rozpoczęcie mistrzostw świata.

Meksyk 1-1 Szwecja | 72 minuty | Lozano przybywa na prawym skrzydle i wybija piłkę Jemezowi, chociaż szwedzki obrońca „kradnie” piłkę i unika strzału Lobo.

Meksyk 1-1 Szwecja | 70 minut | Meksyk i Szwecja nieco zwolniły, stawiając na dotknięcie piłki.

Meksyk 1-1 Szwecja | Minimum 68 | Zmiany nadchodzą ze Szwecji. Geocris, Carlstrom i Elanga wychodzą, a wchodzą Isaac, Forsberg i Quaison.

Meksyk 1-1 Szwecja | Minimum 65 | Ral Jimenez w akcji po 77 dniach.

Meksyk 1-1 Szwecja | 62 minuty | Trzy kolejne zmiany w tricolorze. Herrera, Moreno i Montes wychodzą, a wchodzą Romo, Vasquez i Araujo.

Meksyk 1-1 Szwecja | 59 minut | GOOOOOOOOOL z Meksyku. Alexis Vega osiąga wynik. Herrera uderzył z woleja do napastnika Chivas, który wbiegł w pole karne przeciwnika tylko po to, by pokonać Nordfeldta.

Meksyk 0-1 Szwecja | Minimum 55 | GOOOOOOOOOL ze Szwecji. Drużyna Meksyku zasypia, a Europejczycy wykorzystują kontrę i awansują na tablicę wyników po bramce Rohdena.

Meksyk 0-0 Szwecja | Minimum 52 | UFFFFFF, OD POCZĄTKU BLISKO MEKSYKU. Chavez otrzymuje dobre podanie w pole karne i strzela na bramkę, ale piłka trafia w prawy słupek.

READ  Depo Martinez wyklucza kpiny z Meksyku

Meksyk 0-0 Szwecja | Minimum 50 | Co za dopasowanie do Meksyku! Jorge Sanchez otrzymuje piłkę z prawej strony i nie odważy się strzelić do bramki, woląc zostawić ją Chavezowi, którego strzał został zablokowany.

Meksyk 0-0 Szwecja | Minimum 48 | Pierwszy wspólny mecz Chucky’ego i Jimeneza, dwie zmiany w tym meczu. Praca nie spowodowała żadnego niebezpieczeństwa, ale stopniowo ci dwaj gracze zaczynają nawiązywać więź.

Meksyk 0-0 Szwecja | Minimum 46 | El Tri rozpoczyna drugą połowę od trzech zmian. Henry, Rodriguez i Antona wychodzą, a wchodzą Lozano, Guardado i Jimenez.

Meksyk 0-0 Szwecja | 45 minut | Druga część zaczyna się w Gironie.

Meksyk 0-0 Szwecja | 45 minut | Pierwsza część dobiegła końca. Około intensywne 45 minut i więcej okazji dla El Tri, pomimo kilku dobrych przestraszeń ze Szwecji, którzy wykorzystali swoją szybkość, aby spróbować skrzywdzić Meksyk, zobaczymy, jakie zmiany zajdą w drugiej połowie i czy Aztekowie otworzą wynik .

Meksyk 0-0 Szwecja | 45 minut | Szwecja ma jeszcze jedną poważną grę, którą na szczęście El Tri stawia na swoim.

Meksyk 0-0 Szwecja | 43 minuty | Antona! Blisko Meksyku, aby otworzyć tag. Cruz Azul zagrał potężnym strzałem z lewej nogi w polu karnym, który trafił w poprzeczkę Nordveldta.

Meksyk 0-0 Szwecja | 39 minut | Był faul Luisa Cháveza i był rzut wolny, który szwedzka obrona przyjęła z łatwością.

Meksyk 0-0 Szwecja | Minimum 38 | Charly Rodriguez kończy uderzeniem głową, ale piłka trafia prosto w ręce bramkarza drużyny przeciwnej.

Meksyk 0-0 Szwecja | 37 minut | Luis Chávez, mistrz Tozos, był również jednym z zawodników Tricolor, który wyróżnił się w tym meczu. Świetna robota w środku pola.

Meksyk 0-0 Szwecja | 35 minut | Ilanga była utrapieniem dla obrony Azteków. Zawodnik United był głównym zagrożeniem dla Szwecji w pierwszej połowie.

Meksyk 0-0 Szwecja | 33 minuty | Minuty napięcia w trójstrefie. Szwecja zaczęła generować duże niebezpieczeństwo z dobrymi trójkątami, ale meksykańska obrona była uważna i na razie uniknęła katastrofy.

Meksyk 0-0 Szwecja | 31 minut | Obrona Azteków zasłania strzał Szweda i jest rzut rożny dla Europejczyków.

READ  Decyzja w sprawie Uríasa kończy się niepowodzeniem na korzyść Dodgersów

Meksyk 0-0 Szwecja | 31 minut | Gallardo fauluje Holma i jest rzut wolny w pobliżu pola karnego.

Meksyk 0-0 Szwecja | 30 minut | Jesteśmy na 30. minucie meczu. Meksyk pokonał Szwecję i zamierza kontratakować, by zranić El Tri.

Meksyk 0-0 Szwecja | Minimum 26 | Świetne podanie Alexisa Vegi zostaje odbite przez szwedzkiego obrońcę.

Meksyk 0-0 Szwecja | Minimum 24 | Alexis Vega był bez wątpienia jednym z najwybitniejszych graczy w tych minutach przeciwko Szwecji.

Meksyk 0-0 Szwecja | Minimum 21 | Meksyk uratowany! Svanberg otrzymuje świetne podanie od Elangi i oddaje niebezpieczny strzał, który minął lewy słupek Ochoa.

Meksyk 0-0 Szwecja | 18 minut | Kolejny rzut wolny dla Meksyku. Vega szarżuje z dużej odległości, ale Nordfeldt jest czujny i udaje mu się uratować.

Meksyk 0-0 Szwecja | Minimum 14 | Dobre dośrodkowanie Alexisa Vegi, które Henri Martin kończy głową, ale piłka przelatuje nad szwedzką poprzeczką.

Meksyk 0-0 Szwecja | Minimum 13 | Antuna zwisa z prawej strony, próbuje dośrodkować, ale w obecności kilku obrońców poddaje piłkę pod presją i udaje jej się odbić. Będzie rzut rożny dla El Tri.

Meksyk 0-0 Szwecja | 10 minut | Pierwsze dziesięć minut gry upłynęło, gdy Tri było najbardziej niebezpieczne.

Meksyk 0-0 Szwecja | Minimum 8 | Kolejny strzał na bramkę El Tri, a teraz to Luis Chevez został zachęcony strzałem, który ponownie trafił w Nordfeldta.

Meksyk 0-0 Szwecja | minimum 6 | Pierwszy strzał przeciwko Meksykowi! Henry Martín wybija piłkę do Alexisa Vegi, który posyła potężny strzał zza pola karnego, który bez wysiłku umieszcza bramkarz drużyny przeciwnej.

Meksyk 0-0 Szwecja | minimum 3 | Piłka zatrzymała się dla Meksyku. Chavez wykonuje rzut wolny, ale nikt nie zbliża się do zamknięcia gry, kilka zbiórek w szwedzkim rejonie i rozpoczyna się kontratak Europejczyków, który na szczęście El Tre nie był groźny.

Meksyk 0-0 Szwecja | minimum 2 | W pierwszych minutach meczu Meksyk objął posiadanie piłki.

Meksyk 0-0 Szwecja | minimum 0 | Rozpocznij grę w Gironie! Zacznijmy od najnowszej gry przygotowawczej do Tri.

Kalendarz Meksyku i mecze w Mistrzostwach Świata

Grupa C

• Runda 1: Meksyk – Polska (wtorek 22.11, godz. 10:00)
  • Runda 2: Argentyna – Meksyk (sobota, 26.11, godz. 13:00)
  • Runda trzecia: Arabia Saudyjska – Meksyk (środa, 30.11, godz. 13:00)
READ  Angel Zaldivar miał półtorej stopy w San Luis, ale odfiltrowali powód, który wstrzymał podpisanie kontraktu: czy zostaje w Chivas?

Na Stadionie Miejskim Montilivi śpiewane są kolędy

Na lokalnym stadionie Montilivi wszystko jest gotowe, obie drużyny są już na boisku i teraz Śpiewa się hymny wszystkich krajów.

Potwierdzony skład na Meksyk

Guillermo Ochoa, Jorge Sanchez, Cesar Montes, Hector Moreno i Jess Gallardo; Luis Chávez, Hector Herrera i Carlos Rodriguez; Uriel Antona, Henry Martin i Alexis Vega.

Potwierdzony skład na Szwecję

Christopher Nordfeldt, Emil Holm, Isak Henn, Victor Lindelof, Ludwig Augustinsson, Markus Rohden, Samuel Gustafsson, Jesper Carlström, Matthias Svanberg, Anthony Elanga, Victor Giocres.

Piosenka Claro Sports i Marca Claro na Katar 2022

Korzystamy z tego miejsca, aby przesłać plik Oficjalna piosenka Claro Sports i Marca Claro na Mistrzostwa Świata w Katarze 2022. „Gritemos gol” to nazwa „Naszego hymnu” na imprezę piłkarską Frana.

El Tri jest już w Montilivi

The Reprezentacja Meksyku przybyła na Stadion Miejski Montilivi Jaki będzie jego ostatni sprawdzian przed Katarem. Tata Martino wyjaśnił na konferencji prasowej, że chociaż Szwecję można porównać do Polski, rywale El Tri w Pucharze Świata, The Celem tego spotkania będzie przygotowanie zawodników W obliczu pojedynku, więc zobaczymy dzisiaj na stadionie Rala Jimeneza Zaledwie dwa miesiące później.

Gdzie zostanie rozegrany mecz Meksyk – Szwecja?

Mecz odbędzie się między Meksykiem a Szwecją Stadion Miejski Montilivi w Gironie w Hiszpanii. Miejsce to zostało otwarte w 1970 roku i może pomieścić 13 500 widzów.

Jak oglądać mecz Meksyk – Szwecja na żywo?

Możesz oglądać mecz towarzyski pomiędzy Meksykiem a Szwecją na żywo w telewizji za pośrednictwem sygnału Azteca TV i TUDN; W tym samym czasie Marca Claro Będziemy mieli wszystkie szczegóły w naszym tradycyjnym minuta po minucie.

Dzień dobry! Witamy w meczu towarzyskim minuta po minucie pomiędzy Meksyk i Szwecja, Ostatni pojedynek przygotowujący Tri przed debiutem Mistrzostwa Świata w Katarze 2022. Na tym spotkaniu bez wątpienia Odblaski będą na dobrej drodzeUkończył Ral Jimenez, który nie był aktywny od września z powodu bólu łonowego. Nie przegap wszystkich szczegółów tego spotkania bezpośrednio i przez Nasze sieci społecznościowe.