29 kwietnia, 2024

Dzisiejsze mecze: Cruz Azul vs Monterrey: podsumowanie i najlepsze pierwsze mecze ćwierćfinału Apertury 2022

Wynik końcowy: Cruz Azul 0-0 Monterrey | Liga MX Apertura 2022 Ćwierćfinały Pierwszy mecz pierwszy

Minimum 94 | Tab wygląda na samotnego, który kończy w okolicy, ale charra robi to szeroko i wybacza ostatnie pojawienie się Cruz Azul w tym meczu. Wszystko zakończyło się negatywnym remisem.

92 minuty | Cruz Azul szuka obrażeń rzutem rożnym, a gwizdek postanawia dołożyć kolejne pięć minut do końca tego zaciętego pojedynku na stadionie Azteca.

90 minut | Dwie kolejne zmiany od Monterey, aby utrzymać bieg czasu. Meza i Romo wychodzą, aby postawić nowe nogi i utrzymać zero na tablicy wyników.

Minimum 87 | El Potro dokonuje ostatniej zmiany w poszukiwaniu celu. Uriel Antona schodzi z boiska i wchodzi do Angela Romero, aby wykorzystać przewagę w pierwszym meczu.

Minimum 84 | Ten, który właśnie stracił Riados. Pizarro zostaje sam przed bramką, ale wybacza i odsyła ją, by przegapiła jedno z najczystszych ujęć nocy.

Minimum 81 | Wkraczamy w ostatni etap gry i uciekamy się do Monterey, aby zmniejszyć prowadzenie La Mquiny z błędami, aby nie dopuścić do kontuzji ich w ostatnich minutach.

Minimum 77 | kij kij kij. Nacho Rivero wykonuje świetny rzut wolny, ale piłka w końcu trafia w poprzeczkę i Rayados zostaje uratowany przed upadkiem bramki.

Minimum 73 | Piłka odbija się do Jesse’go Gallardo, aby oddać mocny strzał, ale piłka unosi się wysoko, a Rayados oferuje kolejną świetną okazję do wymknięcia się.

70 minut | Zmiany w obu zespołach. Poncho Gonzalez i Aguirre wyjeżdżają przez Monterrey, aby wejść do Rodolfo Pizarro i Rogelio Funes Mori. Cruz Azul bierze Rotondi i wkłada Tab.

Minimum 68 | Świetne podanie trafia do Michaela Estrady, który wybił bramkarza, ale został bez rzutu rożnego i wybaczył gol Cruza Azula, który wygląda niebezpiecznie, ale nie otwiera bramki.

Minimum 65 | Rayados wciąż nie jest w stanie stanąć przed bramką i wysłał już Ral Gutirez do Christiana Tappa, który będzie jego drugą korektą dzisiejszego wieczoru.

Minimum 62 | Charlie Rodriguez odbija się poza polem karnym i trafia w bramkę, ale piłka zostaje odbita przez jednego z obrońców i kończy się rzutem rożnym Cimeneros.

Minimum 61 | Antuna pokazuje, że chce zadać obrażenia, ale nie mógł znaleźć środkowego ataku, aby dziś wieczorem postawić Cruz Azul przed swoimi kibicami.

Min 58 | Eric Aguirre posyła złe dośrodkowanie w pole karne, a piłka bez problemu trafia do rąk Corony. Obie drużyny desperacko potrzebują ofensywnej zmiany, aby odświeżyć pomysły w ataku.

Minimum 55 | Lira trzyma pozycję na drugim słupku, ale obrona Rayados nie pozwala Rivero zatrzymać się na końcu i szybko odpędzają niebezpieczeństwo ze swojego obszaru.

READ  Stosunek Jiméneza do Malagón po utracie własności AméricaMediotiotiempo

Minimum 52 | Pozycja Monterreya jest świetna, ale jego napastnicy lecą w pole, co uniemożliwia strzał na bramkę, by trafić Jesa Corony.

Minimum 49 | Silne starcie głów między Aguirre i Abramem. Peruwiański obrońca ma kontuzję głowy i asystenci muszą się nim zająć.

Minimum 47 | Ral Gutirez dokonał zmiany w drugiej połowie i znokautował Carneiro z boiska dla Estrady. Mężczyzna do mężczyzny w jasnoniebieskim czole.

Minimum 46 | Arraaaaancaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa w drugiej połowie na stadionie Azteca i zobaczmy, czy któraś z drużyn jest w stanie przełamać zero na tablicy wyników, aby wykorzystać ten pierwszy mecz.

45 minut | Końcowy gwizdek nadchodzi z tej pierwszej połowy i przerwę zaczynamy od bezbramkowego remisu, choć w obu obszarach jest wiele emocji, których nie mogliśmy osiągnąć.

43 min | Riados chce szybko odpowiedzieć, ale ma trudności z postawieniem się przed bramką Corony, która nie pozwala im zranić gola w pierwszej połowie.

Minimum 41 | Escobar wstaje, aby strzelić w pole, ale piłka jest dla niego za wysoko, a La Makina nalega na uderzenie piłki zatrzymującej, ale im się to nie udaje.

Minimum 38 | Kolejny rzut rożny, którego Cruz Azul nie był w stanie wykorzystać pomimo swojej przewagi wysokości nad Gonzalo Carneiro. Maszyna była lepsza, ale nie udało się jej uchwycić na tablicy wyników.

Minimum 36 | Rivero samotnie spuszcza piłkę z drugiego słupka po świetnym dośrodkowaniu Antony, ale strzał Urugwaju trafia tylko w jedną stronę bramki, a Cruz Azul po raz kolejny wybacza pierwszego gola tego wieczoru.

Minimum 34 | Antona biegnie na pełnych obrotach i posyła w pole serw, ale Gonzalo Carneiro popełnia błąd w przyjęciu, a obrona Rayadosa eliminuje niebezpieczeństwo.

Minimum 31 | Rivero bierze piłkę na skrzydło i dorzuca do drugiego słupka, gdzie pojawia się Antona, ale meksykański pomocnik przybywa bez kąta i jego strzał przecina bramkę.

Minimum 28 | Charlie i Antona spotykają się ponownie, ale teraz serce Rodrigueza zostało odrzucone przez obrońców i wszystko kończy się rzutem rożnym dla gospodarzy.

Minimum 26 | Uriel Antuna w końcu pojawia się z wielkim pasem z Carlosem Rodríguezem, ale pomoc nie jest odpowiednia dla Carneiro, a Cruz Azul nie zdołał zbliżyć się do bramki Andrady.

Minimum 24 | Jermaine Bertiram często narzekał na mocne uderzenie w plecy i leżał na boisku, ale nie zajęło mu dużo czasu wstawanie i nie było potrzeby otrzymywania podań.

Minimum 22 | Bertiram wstaje sam w okolicy i oddaje bardzo mocny strzał, ale w tle Jess Corona wydaje się osłaniać i ratuje Cruza Azula przed spadnięciem z łuku.

Minimum 20 | Maxi Meza mocno wykonuje rzut wolny i nie znajduje Berterame’a w okolicy, aby otworzyć wynik dla Rayados de Monterrey.

READ  Chicharito Hernandez przeprasza kibiców czerwono-białych za opuszczenie drużyny w meczu z Lyonem

18 minut | Piłka jest rozgrywana w środku pola, a Cruz Azul nie odstępuje już takiej samej ilości posiadania Rayadosowi, który w każdej chwili mógłby uszkodzić taką siłę ataku.

Minimum 14 | Wszystkie próby La Mquiny były na lewym skrzydle z Rivero i Rotondim. Nadal nie widzimy dziś wieczorem Antuny i Huescas po prawej stronie.

Minimum 11 | A niebezpieczne dośrodkowanie Ignacio Rivero, które trafia do rąk Estebana Andrady, a Cruz Azul nadal próbuje otworzyć wynik, pomimo posiadania piłki przez Rayadosa.

Minimum 9 | Sędzia asystent wideo nie widzi argumentów za zmianą decyzji o gwizdku i nie zaprasza go do rewizji odejścia Corony, pomimo zarzutów piłkarzy Monterrey.

Minimum 7 | Środek zatrzymał się, aby Luis Romo dotarł do pola, ale Corona popełnia błąd na początku i Juan Escobar broni Cruza Azula na linii. Rayados prosi o karę, ale gwizdek niczego nie przyjmuje.

Minimum 6 | Seria zbiórek i piłka jest na łasce Julio Domingueza, ale obrońca często blokuje jego strzał i wybacza pierwsze uderzenie piłkarzy.

Min 5 | Świetna gra Nacho Rivero na skrzydle, aby uciec i dośrodkować, a Antona nie był w stanie dokończyć meczu, ale zakończył się rzutem rożnym dla La McQuena.

Minimum 3 | Rayados wywiera dużą presję i kradnie piłkę, którą zostawia Aguirre sam w okolicy, ale w końcu pojawia się obrona, aby zasłonić i zablokować wczesną bramkę gości.

Minimum 1 | Arraaaaaaaaancaaaaaaaaaaa Gra i pierwsza osoba, która dotknie piłki, to Cementeros. Wejście nie jest zbyt dobre, ale błękitni kibice krzyczą wszystko, aby wesprzeć swoich zawodników.

21:00 | Ramiro Funes Mori zszedł na stadion Azteca, aby spotkać się ze swoim bratem, mimo że nie będzie mógł zająć minut z powodu kontuzji. Już tylko pięć minut dzieli nas od rozpoczęcia.

20:55 | Obie drużyny wracają do szatni, aby poznać najnowsze szczegóły przed rozpoczęciem meczu, a Potro Gutierrez utrzymuje pięcioosobową linię obrony, z Juanem Escobarem jako środkowym obrońcą po prawej stronie.

20:50 | Vucetich chce pokazać w tej fazie playoff, dlaczego zdobył tytuł King Midas w swojej poprzedniej fazie z Rayados de Monterrey, a ta playoff jest kluczem do doświadczonego trenera.

20:45 | Mówiliśmy już, że nie byłoby to świetne wejście na stadion Azteca i tak wyglądała kasa kilka minut temu, mimo że drużyna zorganizowała kilka miejsc w promocji.

20:40 | Obie drużyny już przygotowują się na stadionie Azteca, trybuny powoli się zapełniają, choć zapełnienie stadionu wydaje się trudne, bo jest dzień powszedni.

READ  Javier San Roman atakuje reportera ESPN

20:30 | Oficjalne konto Liga MX na Twitterze wymienia Uriela Antunę jako obowiązkowego gracza Cruz Azul, który odzyskał trochę pewności siebie w La Mquina.

20:25 | zderzenie między Mój bliźniak Funes Mori czeka Cóż, podczas gdy Rogelio pojawia się na ławce w Monterrey w tym pojedynku, Ramiro został wykluczony przez Cruz Azul z powodu kontuzji.

Potwierdzono wyrównanie Cruz Azul

Niebieski krzyż: Jes Corona, Julio Dominguez, Luis Abram, Juan Escobar, Ignacio Rivero, Eric Lira, Rodrigo Huscas, Carlos Rodriguez, Carlos Rotondi, Uriel Antona i Gonzalo Carneiro.

Sojusz z Monterrey potwierdzony

Munry: Esteban Andrada, Hector Moreno, John Medina, Jess Gallardo, Maxi Mesa, Eric Aguirre, Celso Ortiz, Alfonso Gonzalez, Luis Romo, Jermain Bertram i Rodrigo Aguirre.

20:10 | Jesteśmy bardzo blisko poznania składu wyjściowego obu drużyn na ten pojedynek i zobaczmy, co trenerzy zdecydują się zmierzyć się z pierwszym meczem ćwierćfinałów.

20:00 | Gracze Cruz Azul przybywają z twarzami absolutnej koncentracji, starając się zostać czarnym koniem Liguilli i walczyć o 10. mistrzostwo.

19:55 | Tak wygląda garderoba zespołu Monterey przed wizytą w Azteca, aby spróbować zarobić na maszynie, którą chcesz zaskoczyć.

19:50 | Innym graczem, który chce iść pełną parą w kierunku Mistrzostw Świata, jest Hector Moreno, który przygotowuje się na kapitana obrony trio w Pucharze Świata.

19:45 | Gracze obu drużyn są już w Colossus of Santa rsula i zapalają się światła Rogelio Funes Mori, który stara się powrócić do swojego najlepszego poziomu w Pucharze Świata 2022 w Katarze.

(Zdjęcie: Imago7)

Witam, dobry wieczór i witam. W najbliższą środę rozpoczyna się wielka impreza meksykańskiego futbolu I mamy pierwszy etap ćwierćfinału z szermierką Między Cruz Azul a Monterrey.

Maszyna przyjechała spakowana na ten pojedynek i od przybycia Potro Gutierreza przegraliście tylko jeden mecz, Co dziwne, wizyta Riados u Victora Manuela Vucica.

Pierwszy etap rozpocznie się o 21:00 w Mexico City z historycznego stadionu Azteca, Skąd przeniesiemy historię na żywo, więc nie przegapisz żadnych szczegółów.