2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Curvy Zelma urzeka w wyszytej cekinami mini sukience, która dodaje klasy elegancji

zygzak Zelma Ujawniła jeden ze swoich sekretów popisywania się efektem talii. W twoim koncie Instagram Influencer i gospodarz od niechcenia na cekinowa sukienka mini z czym więzień tysiącom obserwujących i styl krzesłaco wskazuje, że rozmiar nie jest sprzeczny z modą.

Zelma Szeremetakże prawdziwe imię piosenkarki, która jest pamiętana z udziału jako prezenterka w programie „Viva la tarde”, Ustanowiła się jako Ikona mody dla kobiet o zaokrąglonych kształtach lub w dużych rozmiarachPoza tym, że jest przykładem miłości do siebie i pewności siebie.

Zelma błyszczy w błyszczącej sukience i zakochuje się

Współpracowniczka „Venga la Alegría”, która skończyła 31 sierpnia, patrzyła na tysiące fanów na platformie Meta w doskonałych strojach, aby podkreślić jej urodę, ponieważ błyszczała cekiny Zrobili to Sherim To zachwyci Twoich fanów.

Curvy podbiła sieć w obcisłej mini sukience. Zdjęcie: IGcurvyzelma

Kierowca napisał, aby dołączyć do zdjęcia w Instagramujawniając jeden ze swoich trików, aby nadać swojemu wizerunkowi elegancki wygląd, ponieważ meandrowy Wiedziała, że ​​pasek może być najlepszym przyjacielem kobiety, dlatego postanowiła założyć własną markę.

na obrazie Zelma Szereme Miała na sobie zmysłową krótką sukienkę cekiny Srebro, uważaj Potwierdź, że kobieta dodatkowy rozmiar Mogą pokazać swoje kształty w krótkich ubraniach bez poczucia osądzaniaaby stać się przykładem dla wielu i obnosić się z nogami, za które można umrzeć.

Zelmaktóra była również uczestniczką „Survivor”, z każdym dniem zyskuje coraz więcej obserwujących w sieciach, dzięki którym przegląda swoje najlepsze ubrania i uczy się stylu, gdyż niewątpliwie ugruntowała swoją pozycję jednej z najwybitniejszych projektantek mody na platformach cyfrowych takich jak Instagram, który ma 733 tys. fanów.

Zelma Cherem emanuje najbardziej efektownym wyglądem. Zdjęcie: IGcurvyzelma

I to nie pierwszy raz zygzak Zelma olśnić błyszczący wyglądPonieważ na innych zdjęciach, które można znaleźć w ich sieciach, widać, że wygląda świetnie Sukienki Z satynowych tkanin zdobionych cyrkoniami lub innymi tkaninami cekinyUdzielanie lekcji mody tym, którzy boją się przymierzać tego typu ubrania.

Gospodyni i influencerka dała się już poznać jako symbol stylu dla dziewczynek plus size i przykład miłości własnej, dlatego jest podziwiana i kochana przez tysiące swoich fanów, którzy nieustannie ją chwalą i okazują jej wsparcie . w obliczu krytyki.

Czytaj:

Z łóżka Curvy Zelma emanuje pięknem w zmysłowej, czarnej koronce

Curvy Zelma emanuje pięknem i elegancją w zmysłowej mini sukience

READ  Paula Rojas: 5 bikini, które emanuje na Instagramie