2 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cruz Azul składa ofertę Jorge Sanchezowi

Cruz Azul składa ofertę Jorge Sanchezowi

Źródła, z których korzysta ESPN, potwierdziły, że zarząd La Maquina złożył w środę ofertę za 26-letniego prawego obrońcę Jorge Sancheza.

potrzebować Niebieski krzyż W obliczu nieoczekiwanego wyjazdu Juana Escobara Poprowadził Zarząd Cementu do uruchomienia „planu europejskiego”: repatriacji Jorge Sancheza.

Źródła, z których korzystał ESPN, potwierdziły, że zarząd Maszyna W środę złożył ofertę za 26-letniego prawego obrońcę, byłego zawodnika Ajaksu Holandia, Ameryka I Santos Laguna W lidze MX.

Informatorzy zauważyli, że negocjacje obejmują: Ajaxposiadacz paszportu SanchezaOraz FC Porto, klub, z którym meksykańska drużyna ma ważny kontrakt do 30 czerwca, ponieważ jest wypożyczony z opcją wykupu przez Dragons.

Źródła potwierdziły temu portalowi, że transakcja będzie ostatecznym zakupem za kwotę bliską 4 milionów euro (4,36 miliona dolarów), bez uwzględnienia podatków, prowizji dla przedstawicieli i graczy oraz wszelkich potencjalnych kwot, które Porto będzie mogło sfinalizować transakcję. Postęp.

W ciągu prawie 5 miesięcy m.inDla Porto, Sancheza Nie udało mu się ugruntować pozycji podstawowego zawodnika, gdyż od momentu podpisania kontraktu z portugalską drużyną 29 sierpnia 2023 roku w portugalskiej Premier League rozegrał zaledwie 347 minut w 6 meczach; 147 minut w 5 meczach Ligi Mistrzów plus dodatkowe 35 minut w 2 meczach pucharowych (Allianz Cup i Taka Portugal), bez goli i asyst, z trzema kartkami ostrzeżeń.

Jeśli już to transfer Jorge Sancheza Do Niebieski krzyżBędzie to kolejny przypadek, gdy meksykański piłkarz zdecydował się w krótkim terminie na powrót z Europy do Liga MX.

W większości przypadków zawodnik wracał do innej drużyny niż ta, do której wyemigrował, jak w przypadku sprzedanego wcześniej Sancheza. Ameryka Do Ajaksu za 5 milionów euro w sierpniu 2022 roku.