29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Coppel: arkusze marki Spring Air z dużą zniżką

Coppel: arkusze marki Spring Air z dużą zniżką

Wpisałem styl życia On

Aby zapewnić sobie odpowiedni wypoczynek, nie wystarczy nam tylko dobry materac, czy doskonałe poduszki, Ale dokumenty też są ważne. Bez względu na kolor i wzór, powinien być miękki i trwały.

A jeśli zastanawiasz się nad kupnem prześcieradeł, Coppel ma dla Ciebie dobrą wiadomość, ponieważ wśród „fali ofert”, w których wiele produktów jest przecenionych, wyróżniają się te prześcieradła marki Spring Air, a więcej szczegółów podamy poniżej .

Prześcieradła Coppel Spring Air na aukcji

Być może znasz firmę Spring Air ze względu na jej ulubione materace, a zatem i poduszki, ale jednym z ich innych produktów są prześcieradła.

Jak to się dzieje, że Coppel ma świetną zniżkę, czyli model Sabmicroco jest idealne, jeśli chcesz, aby Twoje łóżko wyglądało trzeźwo i elegancko.

Srebrny, pełnowymiarowy, 4-częściowy zestaw zawiera: 1 prześcieradło, 1 prześcieradło z gumką i 2 poszewki na poduszki.

„Są to niezwykle trwałe i odporne elementy. Wykonane są w 100% z poliestru z mikrofibry i charakteryzują się idealną miękkością, która otuli Cię przed snem” – czytamy w opisie.

Porozmawiajmy teraz o cenie, która pierwotnie wynosi 399 pesos, ale mają 10% zniżki, Można go więc kupić za jedyne 359 peso. Jeśli chcesz, możesz je również kupić w dwutygodniowych partiach.

READ  El dólar subió a 21,09 pesos, el máximo en 6 meses