23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Co się stało?  Alfredo Adam pojawia się ponownie w Tajlandii z opuchniętą twarzą

Co się stało? Alfredo Adam pojawia się ponownie w Tajlandii z opuchniętą twarzą

(Zrzut ekranu na Instagramie adam.goldenboy)

Po jego kontrowersyjnym czasie w Słynny dom 4 Z Telemundo, Alfredo Adami Znowu dał o czym opowiadać, kiedy pojawił się w Tajlandii zabandażowany i zauważalnie wzdęty, co zaniepokoiło część jego fanów.

To było przez twoje konto instagramie, W ubiegły piątek wróg Carlosa Trejo udostępnił klip, który wywołał zamieszanie i wykorzystał jego wygląd, aby wyjaśnić, co się z nim stało.

„Cześć, jak się macie, przyjaciele, dziękuję wszystkim za miłość i wsparcie, jestem bardzo wdzięczny, że wczoraj mnie obdarzyli Zabieg estetyczny na podwójny podbródek „I zdefiniowanie żuchwy” – zaczął – „no cóż, zaczynam”.

Alfredo Adame dzieli się sekretami swojego kontraktu z Televisą i jego wpływem na jego karierę

Artysta wyjaśnił także, że do Meksyku jest bardzo daleko, ale powrót nie zajmie mu dużo czasu. Podziękował także swoim fanom za zainteresowanie i świadomość tego, jaki jest na co dzień.

„Teraz jestem tutaj, w Tajlandii i wracam w przyszłym miesiącu, ale nie chciałem przegapić okazji, aby wam wszystkim powiedzieć Dziękuję bardzo za przyjaźń „I dziękuję bardzo za twoją miłość” – powiedział.

Przypomnijmy, że Alfredo niedawno zapowiedział, że oprócz pobytu w Tajlandii odwiedzi także Amsterdam, Bangkok i inne miasta. Wyjaśnił, że przez miesiąc brał udział w reality show pt nieszczęśliwy Dawaliby mu tylko 1 dolara dziennie na jedzenie, a poza tym musiałby to robić Spanie na świeżym powietrzu.

Adame wyjaśnił, że chciał po prostu czegoś swobodnego z konkurentem.

Pomimo złożonego wyzwania Adam podkreślił, że uwielbia stawiać czoła takim sytuacjom, dlatego chętnie wziął udział w projekcie.

Wyjaśnił też, że wkrótce wróci na ekrany Telemundo, gdzie weźmie udział w reality show. Lata 50 A także w Słynny Dom Gwiazd.