22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

CID jest gotowy na walkę z mistrzem Polski

CID jest gotowy na walkę z mistrzem Polski

CV Guaguas i Jastrzębski Węgiel zmierzą się ze sobą dziś wieczorem o 20:00.

Mistrzowie Hiszpanii i Polski gwarantują widowisko w mieście

Wszystko jest gotowe na wicemistrzostwo Europy w stolicy Gran Canarii. CV Guaguas, sklasyfikowany na drugim miejscu w CEV Champions League Volley 2024, będzie starał się o zwycięstwo z liderem grupy. Piąta kolejka zostanie rozegrana w najbliższy czwartek w Insular Sports Center o godzinie 20:00.

Podopieczni Sergio Miguela Camarero chcą zaskoczyć mistrzów Polski. Nico Bruno, jeden z najbardziej doświadczonych zawodników na arenie międzynarodowej, obiecuje: „To będzie bardzo trudny mecz, Jastrzębski to jeden z najsilniejszych zawodników turnieju w Vejle”. Argentyński łapacz przyznaje: „Mamy przewagę w meczu, myślę, że zasługujemy na trochę więcej, ale hej, cały czas się poprawiamy, poprawiamy się z meczu na mecz” i dodaje: „Nasz skład musi walczyć w każdym secie. Punktuj i zdobywaj punkty uzyskać to, co najlepsze.” Najlepszy w grze” – zapewnił.

„Nacisk poprzez serwis. Jeśli zagrają z dobrym przyjęciem, mecz będzie bardzo trudny. Musimy utrzymać naszą grę w ataku i wykorzystać szanse, jakie nam dają” – podkreśla. Szatnia wierzy w czynnik publiczny: „Tryby są bardzo ważne, poza tym lubimy grać u siebie, z naszymi ludźmi. Zapraszamy wszystkich na mecz, postaramy się dać im dobre widowisko i zwycięstwo.

Klub siatkówki Guaguas chce kolejny raz przenieść się do Europy i wsparcie społeczne jest tu niezbędne. Kontynuacja meczu na stadionie La Liga Plus o godzinie 20:00.

READ  Polska podnosi poziom alarmowy, aby „chronić” swoją infrastrukturę energetyczną