24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Checo Pérez odmawia ujawnienia zmiany, która daje mu pole position w Miami – Fox Sports

Checo Pérez odmawia ujawnienia zmiany, która daje mu pole position w Miami – Fox Sports

Sergio „Chico” Perez Ocena w skali gwiazdkowej Grand Prix Miami Otóż ​​meksykański kierowca Red Bulla mimo trudnego weekendu podczas pierwszego wolnego treningu wywalczył pole position.

Przed niedzielnym wyścigiem facet z Guadalajary został zapytany o to, jakie zmiany wprowadzono w jego RB19, aby dokonać tego skoku w osiągach, ale odmówił podania bardziej szczegółowych informacji na temat tego, co zrobił ze swoją grupą inżynierów.

„Przeważnie brakowało mi pewności siebie. Kiedy spojrzałem na dane i zobaczyłem, do czego zdolny jest Max, nie mogłem tego zrobić i walczyłem. Nie było małych różnic, było po prostu tak duże. […]. Dokonaliśmy dobrej zmiany, o której oczywiście nie będę wchodził w szczegóły, ale poznanie asfaltu podczas kwalifikacji i granie z równowagą i znalezienie rytmu było ważniejsze niż myślałem, Więc w końcu dobrze zrozumiałem klasyfikację. Cóż, teraz nie mogę się doczekać jutra (na dziś). Jestem pewien, że będę w stanie przełożyć to na prędkość wyścigową”.

Możesz być zainteresowany: „Bardzo niefortunny Max”: Helmut Marko na Verstappen podczas GP Miami

Idź pobiegać!

Z drugiej strony Checo Pérez wyjaśnił, że po pokonaniu weekendowych prób czuje pewność, że podczas wyścigu będzie miał dobre tempo.

„Myślę, że wyścigi są dużo łatwiejsze. W piątek miałem już bardzo dobre tempo, chociaż trudno było mi znaleźć równowagę. Natychmiast, gdy dodaliśmy gazu do samochodu, wszystko wydało mi się bardziej naturalne. Pomocnik Guadalajary wyjaśnił, że problem polega na doprowadzeniu opon do odpowiedniej temperatury i uzyskaniu dziesięciu stopni maksymalnej przyczepności.

Możesz być zainteresowany: „Pierwszy raz złamałem nos”: John Ryder po porażce z Canelo Alvarezem (WIDEO)

READ  200-krotny król strzelców! Andre-Pierre Gignac strzelił z Tigresem dwieście bramek