3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Centrum Medycyny Integracyjnej

Pod tą kwiecistą nazwą rząd Meksyku otworzył niedawno ośrodek zdrowia, w którym stosuje się leczenie bez żadnych dowodów naukowych.

W samym środku ogromnego kryzysu zdrowotnego, a przypadki zakażenia wirusem Corona nadal trwają, w warunkach, które naraziły wszystkie systemy opieki zdrowotnej na bezprecedensową presję, z reakcją rządu, który zrobił, co mógł, przy braku niezbędnych środków medycznych, a jego wyjaśnienie nie jest. Władze lokalne, przekonując kogokolwiek, postanawiają w odpowiedzi uciec się do magii.

Nie do zaakceptowania tam, gdzie to widzisz.

Oczywiście, indywidualnie, absolutnie słuszne jest, aby każda osoba korzystała z jakiegokolwiek środka zaradczego na to, co postanowi, w końcu każdy ma wolność wyznania, a społeczeństwo powinno szanować jego decyzje, ale zupełnie inaczej jest, gdy mówi się o polityce publicznej.

Rządy powinny świadczyć jedynie usługi, w odniesieniu do których istnieją niepodważalne dowody naukowe, po prostu dlatego, że pieniądze, które zamierzają zrobić, pochodzą od wszystkich obywateli.

Wszyscy mamy obowiązek odrzucić irracjonalne wykorzystanie publicznych pieniędzy i żądać odpowiedzialności od osób odpowiedzialnych za takie niefortunne wydarzenia.

Nie mogę przestać spekulować na temat przyczyn tych decyzji i ośmielam się postawić hipotezę dotyczącą intencji zdobycia popularności w większości, a jeśli to prawda, że ​​jest to nie tylko niepożądane, ale także odrażające i niemal przestępcze.

Oczywiście rządom wywodzącym się z partii rządzącej prawo nie tylko im przeszkadza, ale w ogóle ich to nie obchodzi. Na razie korzystam z okazji, by wyrazić dorozumiany sarkazm. Pilnie potrzebujemy zmienić nastawienie obecnych władz.

Temat ten podkreśla również debatę, której ani rząd, ani ustawodawca nie zakładali, że istnieje finansowana przez rząd szkoła homeopatii.

Nie jestem przeciwny posiadaniu tego rodzaju opcji, ale podobnie nie powinny one być w publicznych pieniądzach. Homeopatia nie ma dowodów naukowych.

Nie ma absolutnie żadnych dowodów na jego przydatność w żadnych okolicznościach, więc jest to całkowicie nieuzasadnione.

READ  Nebulosa de la mariposa: NASA revela las increíbles obrazki