22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cecilia Tamayo: Jak to jest być uczniem Carla Lewisa?

Cecilia Tamayo: Jak to jest być uczniem Carla Lewisa?

Meksykańska biegaczka Cecilia Tamayo, która wystartuje w Paryżu 2024, wyjaśnia, jak to jest być trenowanym przez Carla Lewisa


Mówią, że pierwszego spotkania nie zapomina się nigdy i tak właśnie było w jego przypadku Cecylia Tamayo I „Syn Wiatru” Carla Lewisa. „Mój pierwszy kontakt miał miejsce na Igrzyskach Panamerykańskich, ale kiedy odwiedziłem Uniwersytet w Houston, gdzie zostałem przedstawiony, poznałem go” – wspomina meksykański biegacz.

Cecylia Tamayo Zakończył 56 lat nieobecności Meksyk W biegu na 200 metrów Igrzyska Olimpijskie. Zawodniczka uzyskała swoją klasyfikację w dwóch testach prędkości w Paryż 2024Cel, który osiągnął przy pomocy legendy prędkości, Carla Lewisa.

To było niewiarygodne. Prawda jest taka, że ​​tak jak był świetnym sportowcem, tak jest także świetnym trenerem i czasami sportowcowi tego kalibru, na tak wysokim poziomie naprawdę trudno jest przekazać tę wiedzę, ale Karol Dzięki temu mógł nadawać. „Zaprowadziło mnie to na bardzo dobrą ścieżkę” – powiedziała w wywiadzie dla magazynu biegacz pochodzący z León w Guanajuato. szczególnie.

Sissi podkreśla rolę, jaką odegrał najszybszy człowiek na świecie, Carl Lewis, Jako mentor i sposób w jaki ją prowadzi i motywuje.

„To, z czym mnie zostawił, to poznać go, nauczyć się ufać procesowi, w którym się znajdujesz, nauczyć się, że jeśli włożysz wysiłek w treningi, zaprocentuje to podczas zawodów. Naucz się ufać sobie i wysiłkowi, który włożysz ,” powiedział. Cecylia Tamayo.

Meksykanka wyjaśnia, że ​​nie zdecydowała się na współpracę ze zdobywcą 10 medali olimpijskich ze względu na jego osiągnięcia, ale bardziej zainteresowała ją jego sposób pracy. „Nie tylko postrzegał mnie jako talent, ale wspomniał o każdym z tych obszarów możliwości, a ja pomyślałem: «Wow», naprawdę mnie utożsamił: «Spróbujmy tego. Dla mnie było to inspirujące. i jestem bardzo szczęśliwy, że mam kogoś, kto może w ten sposób skupić się na swoich zawodnikach i pomóc w poprawie ich potencjału.

READ  Tigres mistrzem Pucharu Campeones! Carlos Vela nie występował w drużynie Los Angeles FC, a Nahuel Guzman był wykonawcą rzutów karnych w Fox Sports

Carla Lewisa Nigdy nie wątpił, że Meksykanka zajmie jej miejsce Paryż 2024; Pochwalił się nawet swoim uczniem w swoich sieciach społecznościowych. Kiedy Sissi podzieliła się wiadomością o swoim bilecie olimpijskim, pogratulowała mu następującą wiadomością: „Tak, wiedziałam, że tam będziesz. Pracowaliśmy nad tym. Rzeczywiście cię tam widzieliśmy. To wynik pracy”. Tamayo Dzieli się swoją historią i opowiada o szczęściu, jakie spełnienie olimpijskiego marzenia daje jej i jej trenerowi.

Meksyk Będzie miała reprezentację ponownie na dystansie około 200 metrów Igrzyska Olimpijskie Po raz pierwszy od 1968 roku, kiedy 26-latek rywalizował na Stade de France. „Bądź tym meksykańskim biegaczem, któremu udało się wrócić Meksyk Dla tak ważnego testu, jak prędkość w lekkoatletyce, jest ona niesamowita. „To spełnienie marzeń, jestem bardzo podekscytowany”.

Tamayo Mam bilet na Paryż Dzięki temu, że jest zorganizowany i ma jasność co do celu, jaki zamierza osiągnąć na ścieżce. „Moim celem jest walka o awans do finału olimpijskiego, a to jest część procesu”. Co więcej, dodaje: „Chciałbym poprawić swój rekord, który wynosi 22:45. Chciałbym uzyskać czas poniżej 22, a już na pewno lepszy niż 22:45.

Kiedy usłyszysz strzał startowy Paryż 2024, Sissy Tamayo Będzie to spełnienie największego marzenia, pisanie historii Meksyk Na oczach tysięcy widzów i tego wszystkiego dokona z rąk takiej legendy Carla Lewisa.