24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Capcom zaprasza do wybrania nowej wersji Resident Evil

Capcom zaprasza do wybrania nowej wersji Resident Evil

I wszyscy fani Resident Evil dokładnie wiedzą, który z nich zwycięży w tej ankiecie.

Remake Resident Evil 4 to najnowszy tytuł z tej serii.

Capcom to znana na całym świecie firma, która przez lata dawała nam wspaniałe klejnoty, na przykład Street Fighter 6 i Resident Evil 4 jako najnowsze przykłady, przy czym ten ostatni jest tym, czym jesteśmy dzisiaj najbardziej zainteresowani. Po rozczarowującej premierze Resident Evil 6, Ta japońska firma zdecydowała się na nowe podejścieco przynosi nam dwa bardzo wyraźne aspekty tej sagi: jeden, który uzupełniłby główną sagę, aczkolwiek z nowym podejściem, podczas gdy zaczęto tworzyć nowe wersje klasycznych tytułów.

Od tego czasu otrzymaliśmy trzy różne wydania, które odpowiadają drugiej, trzeciej i czwartej części serii. Biorąc pod uwagę tę sukcesję, naturalne jest myślenie, że w nadchodzących latach będziemy mieli Remake piątej odsłony cykluale wydaje się, że Capcom słucha graczy w tej sprawie, zanim podejmie ostateczną decyzję.

Jaki jest twój wymarzony remake Resident Evil?

Mówimy o ankiecie, którą możesz wziąć ten linkw którym pytasz nas o wiele rzeczy, ale wśród nich przykułeś uwagę, którą chcą wiedzieć Jeśli „są jakieś inne gry Resident Evil, które chciałbyś ponownie zobaczyć”co sugeruje, że Capcom wydaje się być zainteresowany opinią społeczności na temat tego, jaki będzie następny remake.

W tym sensie możemy tak powiedzieć To, na co społeczność najbardziej czeka, to remake Resident Evil Code Veronicaale biorąc pod uwagę, jakie są zaawansowanie marki w tym zakresie, oprócz odkrycia pewnych szczegółów w poprzedniej grze, jest prawdopodobne, że nową odsłoną będzie wspomniana wcześniej wersja, czyli Resident Evil 5.

Skan remake’u Resident Evil

W szczególności jest to pytanie, o które nas pytają, które zbliża się do końca ankiety.

Na razie, biorąc pod uwagę, jak premiery franczyzowe prezentowały się w ostatnich latach, szanse są teraz Powinniśmy otrzymać domyślnego Resident Evil 9Z czego niektóre szczegóły wyciekły i nic o tym nie wiemy, i nic nie wiemy oficjalnie. Można jednak powiedzieć, że mamy nadzieję, że Capcom zdecyduje się wsłuchać w głos swojej społeczności i zaprezentuje remake, o którym większość marzy.