21 maja, 2024

Brian Fernandez zdobywa bramkę po 1597 dniach w meksykańskiej piłce nożnej, a Morelia wygrywa z La Paz – Fox Sports

Sport i zemsta na życiu. Brian Fernandez strzelił swojego pierwszego gola dla Morelii Ta niedziela w środku Liga Ekspansjachcąc pozostawić za sobą burzliwą niedawną przeszłość i tym samym zakończyć a Ponad cztery lata suszy w naszej piłcepochodzący z czasów jego współpracy z Rayosem del Necaxą.

Argentyńczyk zdobył 2:0 Dla drużyny Purebisha w doliczonym czasie zwycięstwa nad Atletico La Paz w ósmej rundzie José Flores strzelił pierwszego gola w 26. minucie, dzięki czemu Morellions zajmują trzecie miejsce z 13 punktami po siedmiu meczach.

Argentyńczyk Fernandez wszedł na boisko w 78. minucie i w 90. + 7. minucie powalił kibiców na stadion Cerro del Quincio. Gwarancja zwycięstwa. Radosna uroczystość napastnika zszokowała jego kolegów z drużyny, którzy ją uściskali, a nawet pokazał mu łzy.

Jak długo Brian Fernandez nie strzelił gola w Meksyku?

Brian opuścił Liga MX latem 2019 roku Udał się do Major League Soccer i tam rozpoczął swoją podróż jako zawodnik, oprócz nieregularnych przygód w życiu osobistym, kiedy borykał się z poważnymi problemami związanymi z uzależnieniem zarówno od alkoholu, jak i narkotyków.

Fernandes strzelił gola 27 kwietnia 2019 przeciwko Rayadosowi na stadionie BBVA, mecz, który zakończył się wynikiem 2:2 i był to ostatni raz, kiedy Pampero świętował zdobycie gola w meksykańskiej piłce nożnej. Minęło ponad cztery lata i cztery miesiące, czyli 1597 dni, zanim znów się tak poczuła. Zwycięstwo dla jego Morelii i zemsta za życie.