22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bodega Aurrera prawie rozdaje ten nadmuchiwany materac o aksamitnej i odpornej powierzchni

Bodega Aurrera prawie rozdaje ten nadmuchiwany materac o aksamitnej i odpornej powierzchni

Wpisałem Styl życia On

O kolekcji Spring Air, w której znajdziecie materace, poduszki, a nawet pluszaki, wspominaliśmy już Wam Winiarnia Ourera Sprzedaje swoim klientom na ekskluzywnej aukcji.

Jeśli jednak zastanawiacie się nad zakupem czegoś prostszego, być może warto zapoznać się z jedną z propozycji dostępnych w sklepie „Mamá Lucha”.

Okazuje się, że ma teraz te oddziały wśród swoich magazynów Dmuchany materac o aksamitnej i wytrzymałej powierzchni. Co najlepsze, jego cena jest prawie identyczna.

Wiemy, że nie każdy ma budżet na zakup materaca dużej marki, dlatego zawsze możesz się na niego zdecydować.

Inną alternatywą jest nadmuchiwany materac, który jest również bardziej praktyczny dla osób, które chcą wszędzie transportować te wygodne przedmioty.

Z drugiej strony tego typu akcesoria są bardzo przydatne dla tych, którzy wybierają się na kemping lub dla tych, którzy zwykle przyjmują niespodziewanych gości i nie mają łóżek ani sof, które mogliby zaoferować swoim najemcom.

Jaka jest cena dmuchanego materaca, który Bodega Aurrera sprzedaje prawie za darmo?

Produktem, o którym mowa w tym tekście, jest nadmuchiwany materac Ozark Trail, dostępny w kolorze zielonym i pojedynczym rozmiarze.

Foto: Bodega Ourera (zrzut ekranu)

Najlepsze jest to, że jeśli tego potrzebujesz, możesz go kupić za mniej niż 250 peso. I to jest to Bodega Aurrera dostępna jest za jedyne 229 pesos.

Dzięki tej cenie będziesz mógł dokonać zakupu bez obaw o „zaburzenie” finansów, bo wiemy, że wiąże się to z wieloma wydatkami, takimi jak opłacenie czynszu czy opłat za media.

  • Ten dmuchany materac posiada aksamitną powierzchnię, dzięki czemu można na nim spokojnie i miękko wypocząć, choć nie jest to model przypominający tradycyjne materace, których używamy w pokojach.

Dodatkowo jego podstawa jest wytrzymała, dlatego nie musisz się obawiać, że szybko przebije się przy każdym składaniu.

Nadmuchiwany materac i łatwy w montażu. Rozmiar indywidualny, wykonany z materiału: PVC i włókna wiskozowego. Posiada 30-dniową gwarancję bezpośrednio w Winiarnia Ourera„, wskazuje na stronę sprzedaży.

I teraz już wiesz: jeśli potrzebujesz Materac dmuchany w jednym rozmiarze Można kupić te, które BOdega Aurrera jest sprzedawana po niemal okazyjnej cenie.

READ  Oddział Oxxo przez przypadek zamienił się w klub i przyciągnął klientów

Śledź konto Formula Radio na Twitterze!