25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bibi wyrywa torebkę Kate Middleton, księżnej Walii – Ono TV

Bibi wyrywa torebkę Kate Middleton, księżnej Walii – Ono TV

Kate Middleton, księżna Waliiskradziony na krótko z jej torebki dziecka, które spotkaławitając się z jego wyznawcami. Daniela WilliamsaPewnego roku odebrał żonie małą czarną walizkę książę Williamdziedziczka tronu korony angielskiej, i zaczęła się z nim bawić, gdy rozmawiała ze swoją matką Lucy.

Dziwna i czuła scena, która urzekła obecnych, wydarzyła się w piątek, 28 kwietnia, i to szybko Włączone światła Kiedy nagle wzięty torebka malinowaA Bardzo elegancka brytyjska markapodczas gdy księżniczka Kate Middleton Powitali kibiców podczas wizyty w Walii.

Jak to zwykle bywa z małymi dziećmi, Daniela WilliamsaWzięła małą czarną torebkę i zaczęła się nią bawić, co wywołało śmiech wśród obecnych, chociaż jej mama próbowała zwrócić akcesoria. Daniel na to nie pozwolił Ponieważ był zafascynowany, mając ją w swoich rękach.

Lucy, która ją trzymała dzieckoPoprosił go o zwrot torby i próbował ją wyrwać, ale Kate Middleton Zostawił go na kilka chwil, witając się z pozostałymi obecnymi na miejscu. Czyn ten przyniósł mu aplauz..

„nie jedz tego teraz”

„nie jedz tego teraz”Łucja jej powiedziała dziecko chwila Kate Byłem na plecach. W późniejszym wywiadzie powiedziała matka Daniela: „Odjęło mi mowę, nie zapomnę tej chwili” (Katie) powiedziała mi: może grać, wrócę.

Spotkanie odbyło się w A Kate i William, książę i księżna Walii, odwiedzają Aberfan Dla upamiętnienia katastrofy, w której szefowie węgla zniszczyli szkołę podstawową w 1966 roku, zabijając 144 osoby.

W najbliższą sobotę 29 kwietnia o godz. Kate Middletonobecnie znana jako Katarzyna, Księżniczka Wolaświętować razem z nim księcia GuillermaI 12 lat małżeństwa I podzieliliśmy się zdjęciem spaceru Norfolk, Anglia.

READ  La Jornada – aktor Ernesto Gomez Cruz umiera w wieku 90 lat