3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bezpłatnie: Xbox daje swoim fanom pieniądze na zakup gier lub DLC

Redakcyjny: gry / Facebook / Świergot / youtube / Instagram / Aktualności / niezgoda /kabel

Jeśli jest coś, co wyróżnia Xboksa w ostatnich latach, to to, że jest to marka, która jest bardzo hojna dla swoich fanów. Oprócz oferowania wielu gier i funkcji z Xbox GamePass s PC GamePass On też zwykle przekazuje pieniądze. Właściwie to właśnie teraz robi.

Dzieje się tak, że wielu użytkowników Twittera twierdzi, że mieli wiadomości, które uczyniły ich dzień. Okazuje się, że kiedy otworzyli Xbox Live, zobaczyli, że Microsoft dał im trochę kredytu do wykorzystania w sklepie Xbox na gry, treści do pobrania, a nawet filmy.

Z tej okazji użytkownicy poinformowali, że Xbox dał im 5 dolarów, co odpowiada 100 dolarom meksykańskich peso przy obecnym kursie wymiany. Warto zaznaczyć, że kredyt ten wygasa 30 czerwca 2022 r., więc wykorzystaj go jak najszybciej.

„Gotowi na weekend? Zdeponowaliśmy kartę upominkową o wartości 5 USD, którą można wykorzystać do zakupu gier, dodatkowej zawartości, filmów i aplikacji w sklepie Microsoft Store” – przeczytaj wiadomość udostępnioną przez firmę Microsoft.

Jeśli jesteś jednym z szczęśliwców, którzy otrzymali te pieniądze w prezencie, przypominamy, że w Sklepie Xbox jest wiele ofert, z których możesz skorzystać. Tutaj zostawiamy wam jedne z najlepszych w tym tygodniu.

A ty, czy otrzymałeś te pieniądze w prezencie? Powiedz nam w komentarzach.

Podążać ten link Zobacz więcej ofert i przedsprzedaży ze świata gier wideo.

Powiązane wideo: Podsumowanie – Tydzień 20 2022

READ  Ogromna asteroida o średnicy 1,8 km niedługo minie Ziemię - naucz mnie o nauce