30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bardzo niewiele osób wie o tym rozszerzeniu Google, ale jeśli zwykle pracujesz na komputerze, może być bardzo przydatne

Jeśli używasz komputera do pracy lub nauki, pomoc tego bezpłatnego rozszerzenia Google Chrome może być dobra dla twojego zdrowia.

To rozszerzenie dla przeglądarki Google Chrome może być bardzo przydatne, jeśli zwykle pracujesz lub uczysz się na komputerze.

Jeśli należysz do osób, które pracują lub uczą się przy komputerze, przyzwyczaisz się do wydawania pieniędzy Dużo czasu przed ekranem. Często, gdy skupiamy się na jakimś zadaniu, możemy spędzić wiele godzin nie wstając z krzesła, co bezpośrednio wpływa na nasze zdrowie: bóle głowy, napięcie karku, zmęczenie… Mindful Break to darmowe rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome To Przypomina o komforcie Od czasu do czasu.

Niewiele wiadomo o istnieniu tego rozszerzenia Jest rozwijany przez samo Google. Dzięki swojemu działaniu może stać się przerwą, której potrzebujesz, jeśli pracujesz przy komputerze. Oprócz przypominania o wstaniu z krzesła pomaga również Mindful Break Redukcja stresu za pomocą ćwiczeń relaksacyjnych I daje wskazówki, które mogą pomóc poprawić twoje zdrowie.

Mindful Break, przydatne rozszerzenie Google, jeśli pracujesz z komputerem

Mindful Break to rozszerzenie Google Chrome, którego potrzebujesz, jeśli spędzasz wiele godzin przed komputerem, czy to w pracy, nauce, czy z innych powodów. Oprócz tego, że jest bardzo przydatny, fakt, że możesz Zainstaluj go za darmo Przez Chrome Web Store z następującym linkiem:

Chrome Web Store | Świadoma przerwa

Po zainstalowaniu zalecamy skonfigurowanie go do działania. Wejdź do sekcji rozszerzeń, Kliknij logo Mindful Break W prawym górnym rogu ekranu zostanie wyświetlone małe okno. Aby uzyskać dostęp do ustawień, stuknij przycisk zmiany biegów Który znajduje się w prawej górnej części samego okna.

Najpierw wybierz godzinę, o której ma się pojawić przypomnienie: Co X godzin, o określonej porze dnia lub losowo (Czuję się szczęśliwy). W sekcji „Przypomnij mi o” powinieneś Wybierz sposób, w jaki Mindful Break ma wysłać przypomnienie– Z widoczną ikoną rozszerzenia, z powiadomieniem Google Chrome lub z dźwiękiem dzwonka. Wreszcie możesz ustawić ograniczenia Przypomnienia pojawiają się tylko dla jednego okresu w ciągu dnia. Ostatnim akcentem jest kliknięcie „Zapisz”, aby zmiany zostały zapisane.

READ  To, co widzisz na tym obrazku, to ani gwiazdy, ani galaktyki, to naprawdę przerażające - naucz mnie o nauce

Rozszerzenie jest już skonfigurowane, więc pozostaje nam tylko korzystać z Google Chrome, dopóki nie pojawi się przypomnienie o zrobieniu sobie przerwy. Mindful Break da nam kilka wskazówek Możemy go zobaczyć na pełnym ekranie, jeśli klikniemy na przycisk po lewej stronie przycisku konfiguracji. lepiej wstań z krzesła Odejdź od komputera na kilka minut Aby oczyścić umysł, a nawet trochę się rozciągnąć.

W wyświetlonym oknie zobaczymy również opcję Wypróbuj ćwiczenie oddechowe.że mówiąc, Wypróbuj ćwiczenie oddechowe Pomoże nam to bardziej się zrelaksować. Trwa to tylko minutę, ale negatywną częścią jest to Jest dostępny tylko w języku angielskim, podobnie jak reszta rozszerzenia. Jednak nie będziesz potrzebować bardzo zaawansowanej znajomości języka angielskiego, aby zrozumieć ich zalecenia.

Wniosek jest taki, że Mindful Break jest bardzo przydatnym rozszerzeniem, jeśli spędzasz wiele godzin przed komputerem. Często zapominamy o zrobieniu niezbędnych przerw, gdy koncentrujemy się na zadaniu, które nie jest dobre dla naszego zdrowia. Więc, Uzyskaj pomoc z tego rozszerzenia Google dla wygody Może to być bardzo korzystne, zarówno dla naszej kondycji fizycznej, jak i psychicznej, Wrócimy do pracy bardziej zrelaksowani i z lepszym skupieniem.