18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

AI wyobraża sobie Kumi-san jako meksykańskiego waifu – kudasai

AI wyobraża sobie Kumi-san jako meksykańskiego waifu – kudasai

użytkownik „Ai_VirgenMorenaUrzekła społeczność niesamowitymi ilustracjami, które zmieniły styl gry Shoko Kumi„Ukochany bohater”Kumi-san wa, kumyūshū desu (Comey nie może się porozumieć). Ten utalentowany twórca wyróżnia się Jego zdolność do „meksykanizowania” różnych popularnych dziewcząt z animeCo nadaje im ciemniejszy odcień skóry i dodaje do ich pracy żywe elementy kultury meksykańskiej.

  • Karen Sophia (La Commie) chciała namalować mural, ale skończyło się na napisaniu nielegalnego graffiti, a kiedy zobaczyła policję, nie było tam nikogo oprócz niej. Czy uda mu się uciec, czy będzie musiał „zapłacić” cenę?».

Ilustracje Shouko Komi, pod wpływem „Ai_VirgenMorena”, pokazują nie tylko wyjątkową interpretację postaci, ale także ukazują wyrafinowanie i precyzję zastosowanego algorytmu. Sukces tych interpretacji przyczynił się do rosnącej popularności użytkownika na portalach społecznościowych, co świadczy o zainteresowaniu i akceptacji opinii publicznej dla tego typu przemian stylistycznych.

Shoko Kumi, znana w serialu ze swojej walki z lękiem społecznym, pojawia się teraz z nową, żywą perspektywą, która odzwierciedla połączenie dwóch światów kulturowych. Zjawisko to nie tylko podkreśla kreatywność „Ai_VirgenMorena”, ale także podkreśla rosnące znaczenie sztucznej inteligencji w generowaniu treści wizualnych.

Jednak rozwój sztucznej inteligencji jako generatorów ilustracji nie jest pozbawiony obaw, zwłaszcza wśród tradycyjnych artystów. Rosnąca dokładność algorytmów rodzi pytania o przyszłą rolę artystów-ludzi i o to, w jaki sposób mogą się oni przystosować do tej technologicznej zmiany w tworzeniu sztuki.

Społeczność artystyczna w dalszym ciągu dyskutuje na temat wyzwań i możliwości, jakie stwarza integracja sztucznej inteligencji z przemysłem kreatywnym. Niektórzy chwalą innowacyjność i różnorodność, jakie mogą wnieść te narzędzia, inni wyrażają obawy związane z utratą wyjątkowości i oryginalności w sztuce. Ten szczególny przypadek „Ai_VirgenMorena” otwiera drzwi do dalszego badania ograniczeń i możliwości sztucznej inteligencji w dziedzinie technicznej.

READ  Florencia Guillot przeprasza za podcast, który normalizuje „pielęgnację”: „Przekazałam zły komunikat”

fontanna: @AI_VirgenMorena na Twitterze