30 kwietnia, 2024

Asystował Raulowi Jimenezowi i dobrze spisał się przy wyrównywaniu Wilków

ESPNCzytanie: 3 minuty.

W 25. kolejce Premier League Jimenez wystartował i spędził na boisku 84 minuty

meksykański Raula Jimeneza Wrócił, by być ważnym elementem w Wolverhampton Podczas udzielania asysty w meczu przeciwko Fulham Skończyło się remisem z bramką. Pochodzący z Tipeji del Rio nie zanotował podania od 22 maja ubiegłego roku.

w pierwszej połowie Jimenez Otrzymał krzyż z lewej strony i skierował go w dół Pablo SarabiaKto skończył i pokonał bramkarza.

Najnowsza pomoc Jimenez Stało się to w 38. kolejce sezonu 2021-2022. W tym meczu jego drużyna przegrała 3:1 Liverpool. Od tego czasu reprezentacji nie udało się zdobyć podania w oficjalnym meczu ze swoim klubem.

W tym dniu należy do Premier League, Jimenez Wystartował i spędził na boisku 84 minuty. Jego odejście zostało przyznane przez Brazylijczyków, którzy naturalizowali Hiszpanów Diego Costy.

Ten rysunek pomaga zespołowi Jimenez Aby oddalić się od strefy spadkowej, dodając 24 jednostki, trzy punkty więcej niż te, które są w niej Bournemouthktóry zajmuje 18. miejsce i ma gorszą różnicę bramek niż Wilki.

Raul Jimenez i Pablo Sarabia świętują z WilkamiObrazy Getty’ego

podczas pierwszego razu Jimenez Miał 21 dotknięć piłki, z czego 10 na własnej połowie, a jedynym dotknięciem w polu przeciwnika była asysta. Pablo Sarabia. Jego poświęcenie w obronie było znaczące. Podczas pojedynku Meksykanin bardzo dobrze pracował tyłem do bramki i wspierał kolegów z drużyny. Stworzył dużo gry ofensywnej z pomocy, musiał spuszczać piłki, aby skierować atak gości na szóste pole drużyny. Premier League.

Wartość rynkowa jest niska

Jimenez To było kilka lat temu jedno z najlepiej wycenianych forwarderów na Starym Kontynencie, jednak od kwietnia 2020 roku wartość rynkowa El 'Lobo de Tepeji’ gwałtownie spadła.

Według serwisu transfermaketI Jimenez, 32, na początku 2020 roku w kwocie 52,7 mln dolarów. W tym czasie baran Azteków był jedną z najważniejszych postaci wśród Azteków Wilki Był głównym punktem odniesienia w ofensywie.

READ  Yon de Luisa ujawnia, dlaczego Chicharito nie została wezwana do Tri

Jednak w ciągu ostatnich trzech lat wartość byłego zawodnika Águilasu gwałtownie spadła i wydaje się mało prawdopodobne, aby Meksykanin kiedykolwiek odzyskał wartość, którą cieszył się przed pandemią koronawirusa. COVID 19.

w tym momencie, Jimenez z 12,6 mln USD i stracił prowadzenie z Wolves po przybyciu Julien Lopetegui Na ławce angielskiej podczas przerwy w Premier League na Mistrzostwa Świata w Katarze 2022.