29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Yon de Luisa ujawnia, dlaczego Chicharito nie została wezwana do Tri

Meksyk /

nie wiadomo dlaczego Javier Hernandez Nie wezwany do Reprezentacja Meksyku w końcu przez jedna z luizy, prezydent Meksykańska Federacja Piłki Nożnej. Menedżer wykluczył możliwość weta wobec napastnika, ale Wyjaśnił, że na pierwszym miejscu stawia sprawy osobiste powyżej zestawy grupowe i DT nie podobały się, Gerardo Martino.

Rozważ technika (Gerardo Martino) JavierDlatego został powołany i dlatego grał. W tym okresie doszło do szeregu spraw wewnętrznych W ten sposób decydujesz się go zatrzymać, w tym celu Technik postanowił do niego nie dzwonić W tym sensie dyskutowaliśmy o tym w kółko, bez względu na to, jaka decyzja Taty ma wszelkie poparcie. To dobry przykład tego, co dzieje się w środku, jest rozwiązywane wewnętrznie, ale Musisz zobaczyć dla dobra grupy”, wyjaśnił reżyser, który zagłębił się w ten temat.

„Część, z którą się nie zgadzamy, to kiedy Istnieją indywidualne wymagania ponad osobistymi interesami Dodano prowadzenie w Zona Mixta na Telemundo.

zignoruj ​​weta

od Luizy potwierdził, że Chicharito Hernandez nie zabronione od Reprezentacja Meksyku, chociaż dał jasno do zrozumienia, że ​​decyzja należy do Niania Martino, bo to jest DT, a on jest facetem, który bierze kij w sportowym samolocie.

Wszyscy zawodnicy mają taką możliwość (grać w reprezentacji) Ostatecznie to decyzja technika A to, co powtarzałem wiele razy, to to nie mam zbanowanej osoby„, wskazany.

ten Meksykański napastnik dodaje 14 goli W tym sezonie z nim galaktyka z MLSAle to nie zrobiło wielkiego wrażenia Niania Martino Cytuj go z Reprezentacja Meksyku.

READ  Rozczarowujące wieści dla Russella Wilsona