15 maja, 2024

Dzisiejsze mecze: Cruz Azul vs Monterrey: podsumowanie i najlepsze pierwsze mecze ćwierćfinału Apertury 2022

Wynik końcowy: Cruz Azul 0-0 Monterrey | Liga MX Apertura 2022 Ćwierćfinały Pierwszy mecz pierwszy

Minimum 94 | Tab wygląda na samotnego, który kończy w okolicy, ale charra robi to szeroko i wybacza ostatnie pojawienie się Cruz Azul w tym meczu. Wszystko zakończyło się negatywnym remisem.

92 minuty | Cruz Azul szuka obrażeń rzutem rożnym, a gwizdek postanawia dołożyć kolejne pięć minut do końca tego zaciętego pojedynku na stadionie Azteca.

90 minut | Dwie kolejne zmiany od Monterey, aby utrzymać bieg czasu. Meza i Romo wychodzą, aby postawić nowe nogi i utrzymać zero na tablicy wyników.

Minimum 87 | El Potro dokonuje ostatniej zmiany w poszukiwaniu celu. Uriel Antona schodzi z boiska i wchodzi do Angela Romero, aby wykorzystać przewagę w pierwszym meczu.

Minimum 84 | Ten, który właśnie stracił Riados. Pizarro zostaje sam przed bramką, ale wybacza i odsyła ją, by przegapiła jedno z najczystszych ujęć nocy.

Minimum 81 | Wkraczamy w ostatni etap gry i uciekamy się do Monterey, aby zmniejszyć prowadzenie La Mquiny z błędami, aby nie dopuścić do kontuzji ich w ostatnich minutach.

Minimum 77 | kij kij kij. Nacho Rivero wykonuje świetny rzut wolny, ale piłka w końcu trafia w poprzeczkę i Rayados zostaje uratowany przed upadkiem bramki.

Minimum 73 | Piłka odbija się do Jesse’go Gallardo, aby oddać mocny strzał, ale piłka unosi się wysoko, a Rayados oferuje kolejną świetną okazję do wymknięcia się.

70 minut | Zmiany w obu zespołach. Poncho Gonzalez i Aguirre wyjeżdżają przez Monterrey, aby wejść do Rodolfo Pizarro i Rogelio Funes Mori. Cruz Azul bierze Rotondi i wkłada Tab.

Minimum 68 | Świetne podanie trafia do Michaela Estrady, który wybił bramkarza, ale został bez rzutu rożnego i wybaczył gol Cruza Azula, który wygląda niebezpiecznie, ale nie otwiera bramki.

Minimum 65 | Rayados wciąż nie jest w stanie stanąć przed bramką i wysłał już Ral Gutirez do Christiana Tappa, który będzie jego drugą korektą dzisiejszego wieczoru.

Minimum 62 | Charlie Rodriguez odbija się poza polem karnym i trafia w bramkę, ale piłka zostaje odbita przez jednego z obrońców i kończy się rzutem rożnym Cimeneros.

Minimum 61 | Antuna pokazuje, że chce zadać obrażenia, ale nie mógł znaleźć środkowego ataku, aby dziś wieczorem postawić Cruz Azul przed swoimi kibicami.

Min 58 | Eric Aguirre posyła złe dośrodkowanie w pole karne, a piłka bez problemu trafia do rąk Corony. Obie drużyny desperacko potrzebują ofensywnej zmiany, aby odświeżyć pomysły w ataku.

Minimum 55 | Lira trzyma pozycję na drugim słupku, ale obrona Rayados nie pozwala Rivero zatrzymać się na końcu i szybko odpędzają niebezpieczeństwo ze swojego obszaru.

READ  Lekcje, które Meksyk wyciągnął z fazy grupowej Złotego Pucharu

Minimum 52 | Pozycja Monterreya jest świetna, ale jego napastnicy lecą w pole, co uniemożliwia strzał na bramkę, by trafić Jesa Corony.

Minimum 49 | Silne starcie głów między Aguirre i Abramem. Peruwiański obrońca ma kontuzję głowy i asystenci muszą się nim zająć.

Minimum 47 | Ral Gutirez dokonał zmiany w drugiej połowie i znokautował Carneiro z boiska dla Estrady. Mężczyzna do mężczyzny w jasnoniebieskim czole.

Minimum 46 | Arraaaaancaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa w drugiej połowie na stadionie Azteca i zobaczmy, czy któraś z drużyn jest w stanie przełamać zero na tablicy wyników, aby wykorzystać ten pierwszy mecz.

45 minut | Końcowy gwizdek nadchodzi z tej pierwszej połowy i przerwę zaczynamy od bezbramkowego remisu, choć w obu obszarach jest wiele emocji, których nie mogliśmy osiągnąć.

43 min | Riados chce szybko odpowiedzieć, ale ma trudności z postawieniem się przed bramką Corony, która nie pozwala im zranić gola w pierwszej połowie.

Minimum 41 | Escobar wstaje, aby strzelić w pole, ale piłka jest dla niego za wysoko, a La Makina nalega na uderzenie piłki zatrzymującej, ale im się to nie udaje.

Minimum 38 | Kolejny rzut rożny, którego Cruz Azul nie był w stanie wykorzystać pomimo swojej przewagi wysokości nad Gonzalo Carneiro. Maszyna była lepsza, ale nie udało się jej uchwycić na tablicy wyników.

Minimum 36 | Rivero samotnie spuszcza piłkę z drugiego słupka po świetnym dośrodkowaniu Antony, ale strzał Urugwaju trafia tylko w jedną stronę bramki, a Cruz Azul po raz kolejny wybacza pierwszego gola tego wieczoru.

Minimum 34 | Antona biegnie na pełnych obrotach i posyła w pole serw, ale Gonzalo Carneiro popełnia błąd w przyjęciu, a obrona Rayadosa eliminuje niebezpieczeństwo.

Minimum 31 | Rivero bierze piłkę na skrzydło i dorzuca do drugiego słupka, gdzie pojawia się Antona, ale meksykański pomocnik przybywa bez kąta i jego strzał przecina bramkę.

Minimum 28 | Charlie i Antona spotykają się ponownie, ale teraz serce Rodrigueza zostało odrzucone przez obrońców i wszystko kończy się rzutem rożnym dla gospodarzy.

Minimum 26 | Uriel Antuna w końcu pojawia się z wielkim pasem z Carlosem Rodríguezem, ale pomoc nie jest odpowiednia dla Carneiro, a Cruz Azul nie zdołał zbliżyć się do bramki Andrady.

Minimum 24 | Jermaine Bertiram często narzekał na mocne uderzenie w plecy i leżał na boisku, ale nie zajęło mu dużo czasu wstawanie i nie było potrzeby otrzymywania podań.

Minimum 22 | Bertiram wstaje sam w okolicy i oddaje bardzo mocny strzał, ale w tle Jess Corona wydaje się osłaniać i ratuje Cruza Azula przed spadnięciem z łuku.

Minimum 20 | Maxi Meza mocno wykonuje rzut wolny i nie znajduje Berterame’a w okolicy, aby otworzyć wynik dla Rayados de Monterrey.

READ  Cruz Azul odrzucił pierwszą propozycję Uriela Antony; Spodziewamy się drugiego występu Panathinaikosu

18 minut | Piłka jest rozgrywana w środku pola, a Cruz Azul nie odstępuje już takiej samej ilości posiadania Rayadosowi, który w każdej chwili mógłby uszkodzić taką siłę ataku.

Minimum 14 | Wszystkie próby La Mquiny były na lewym skrzydle z Rivero i Rotondim. Nadal nie widzimy dziś wieczorem Antuny i Huescas po prawej stronie.

Minimum 11 | A niebezpieczne dośrodkowanie Ignacio Rivero, które trafia do rąk Estebana Andrady, a Cruz Azul nadal próbuje otworzyć wynik, pomimo posiadania piłki przez Rayadosa.

Minimum 9 | Sędzia asystent wideo nie widzi argumentów za zmianą decyzji o gwizdku i nie zaprasza go do rewizji odejścia Corony, pomimo zarzutów piłkarzy Monterrey.

Minimum 7 | Środek zatrzymał się, aby Luis Romo dotarł do pola, ale Corona popełnia błąd na początku i Juan Escobar broni Cruza Azula na linii. Rayados prosi o karę, ale gwizdek niczego nie przyjmuje.

Minimum 6 | Seria zbiórek i piłka jest na łasce Julio Domingueza, ale obrońca często blokuje jego strzał i wybacza pierwsze uderzenie piłkarzy.

Min 5 | Świetna gra Nacho Rivero na skrzydle, aby uciec i dośrodkować, a Antona nie był w stanie dokończyć meczu, ale zakończył się rzutem rożnym dla La McQuena.

Minimum 3 | Rayados wywiera dużą presję i kradnie piłkę, którą zostawia Aguirre sam w okolicy, ale w końcu pojawia się obrona, aby zasłonić i zablokować wczesną bramkę gości.

Minimum 1 | Arraaaaaaaaancaaaaaaaaaaa Gra i pierwsza osoba, która dotknie piłki, to Cementeros. Wejście nie jest zbyt dobre, ale błękitni kibice krzyczą wszystko, aby wesprzeć swoich zawodników.

21:00 | Ramiro Funes Mori zszedł na stadion Azteca, aby spotkać się ze swoim bratem, mimo że nie będzie mógł zająć minut z powodu kontuzji. Już tylko pięć minut dzieli nas od rozpoczęcia.

20:55 | Obie drużyny wracają do szatni, aby poznać najnowsze szczegóły przed rozpoczęciem meczu, a Potro Gutierrez utrzymuje pięcioosobową linię obrony, z Juanem Escobarem jako środkowym obrońcą po prawej stronie.

20:50 | Vucetich chce pokazać w tej fazie playoff, dlaczego zdobył tytuł King Midas w swojej poprzedniej fazie z Rayados de Monterrey, a ta playoff jest kluczem do doświadczonego trenera.

20:45 | Mówiliśmy już, że nie byłoby to świetne wejście na stadion Azteca i tak wyglądała kasa kilka minut temu, mimo że drużyna zorganizowała kilka miejsc w promocji.

20:40 | Obie drużyny już przygotowują się na stadionie Azteca, trybuny powoli się zapełniają, choć zapełnienie stadionu wydaje się trudne, bo jest dzień powszedni.

READ  Legendy piłki nożnej, które są nie do poznania ze względu na przyrost masy ciała i zmiany fizyczne po przejściu na emeryturę

20:30 | Oficjalne konto Liga MX na Twitterze wymienia Uriela Antunę jako obowiązkowego gracza Cruz Azul, który odzyskał trochę pewności siebie w La Mquina.

20:25 | zderzenie między Mój bliźniak Funes Mori czeka Cóż, podczas gdy Rogelio pojawia się na ławce w Monterrey w tym pojedynku, Ramiro został wykluczony przez Cruz Azul z powodu kontuzji.

Potwierdzono wyrównanie Cruz Azul

Niebieski krzyż: Jes Corona, Julio Dominguez, Luis Abram, Juan Escobar, Ignacio Rivero, Eric Lira, Rodrigo Huscas, Carlos Rodriguez, Carlos Rotondi, Uriel Antona i Gonzalo Carneiro.

Sojusz z Monterrey potwierdzony

Munry: Esteban Andrada, Hector Moreno, John Medina, Jess Gallardo, Maxi Mesa, Eric Aguirre, Celso Ortiz, Alfonso Gonzalez, Luis Romo, Jermain Bertram i Rodrigo Aguirre.

20:10 | Jesteśmy bardzo blisko poznania składu wyjściowego obu drużyn na ten pojedynek i zobaczmy, co trenerzy zdecydują się zmierzyć się z pierwszym meczem ćwierćfinałów.

20:00 | Gracze Cruz Azul przybywają z twarzami absolutnej koncentracji, starając się zostać czarnym koniem Liguilli i walczyć o 10. mistrzostwo.

19:55 | Tak wygląda garderoba zespołu Monterey przed wizytą w Azteca, aby spróbować zarobić na maszynie, którą chcesz zaskoczyć.

19:50 | Innym graczem, który chce iść pełną parą w kierunku Mistrzostw Świata, jest Hector Moreno, który przygotowuje się na kapitana obrony trio w Pucharze Świata.

19:45 | Gracze obu drużyn są już w Colossus of Santa rsula i zapalają się światła Rogelio Funes Mori, który stara się powrócić do swojego najlepszego poziomu w Pucharze Świata 2022 w Katarze.

(Zdjęcie: Imago7)

Witam, dobry wieczór i witam. W najbliższą środę rozpoczyna się wielka impreza meksykańskiego futbolu I mamy pierwszy etap ćwierćfinału z szermierką Między Cruz Azul a Monterrey.

Maszyna przyjechała spakowana na ten pojedynek i od przybycia Potro Gutierreza przegraliście tylko jeden mecz, Co dziwne, wizyta Riados u Victora Manuela Vucica.

Pierwszy etap rozpocznie się o 21:00 w Mexico City z historycznego stadionu Azteca, Skąd przeniesiemy historię na żywo, więc nie przegapisz żadnych szczegółów.