22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

5 kroków do synchronizacji Fire TV Stick z Soundbarem

5 kroków do synchronizacji Fire TV Stick z Soundbarem

Urządzenia tego typu nie tylko pozwalają użytkownikom zamienić swój stary telewizor w urządzenie z dostępem do wielu aplikacji, ale dają nam również wiele możliwości. Na przykład, jeśli głośność telewizora jest wyciszona i właśnie dokonałeś zakupu taśma dźwiękowaUspokoić się. Dzisiaj powiemy Ci, jakie kroki możesz wykonać, aby zsynchronizować Fire TV Stick z systemem dźwiękowym.

więcej niż wcześniej Twój telewizor został Przestarzały W przypadku aplikacji zawsze istnieją tanie alternatywy, aby uniknąć konieczności zakupu nowego, wysokiej klasy telewizora Smart TV. Spośród tych opcji musisz już wybrać instalację bardziej zaawansowanego systemu dźwiękowego i podłączyć Fire TV Stick.

Chociaż, jak w przypadku każdego urządzenia, zawsze mogą pojawić się problemy, takie jak brak synchronizacji między dźwiękiem a obrazem. Coś, czego nikt nie chce, zwłaszcza gdy chcesz cieszyć się najlepszym możliwym doświadczeniem podczas oglądania. Na szczęście mówimy ci tutaj Pięć kroków do zsynchronizowania obu sprzęt komputerowy I usuń ten błąd.

Pożegnaj się z problemem między obrazem a dźwiękiem

W przypadku tej metody już to wyjaśniliśmy Nie musisz instalować żadnej aplikacji innej firmy w telewizji Fire. A wszystko dzięki temu, że wystarczy skorzystać z różnych opcji, jakie oferuje to małe urządzenie Amazona w swoich ustawieniach.

Przede wszystkim przed rozpoczęciem sprawdź, czy zarówno Amazon Stick, jak i soundbar działają bez problemów. Jeśli błąd pojawia się tylko wtedy, gdy używane są oba urządzenia, oznacza to, że tak jest Synchronizacja nie powiodła się.

Po sprawdzeniu, czy oba urządzenia działają prawidłowo, czas podjąć działania. W tym celu przejdź do ekranu głównego Amazon Fire TV Stick (za pomocą przycisku Home) i wykonaj te 5 kroków:

  • Poszukaj pola „sesja(ikona w kształcie koła zębatego wskazująca ustawienia) i przejdź do tej sekcji.
  • Gdy znajdziesz się w środku, to menu pokaże ci różne możliwości. Tutaj musisz wybrać zakładkę „ekran i dźwięk”, ponieważ jest to dokładnie sekcja, która pomoże nam rozwiązać ten problem.
  • Następny krok polega na kliknięciu zakładki.Mój głosNastępnie przejdź do skrzyniSynchronizacja AV„.
  • W ramach tej konkretnej listy Na ekranie zobaczysz odbicie i linię. Jeśli w twoim domu wszystko jest w porządku, echo zabrzmi w tym samym momencie, ale ponieważ tak nie jest, musisz przesunąć je w lewo lub w prawo, w zależności od tego, czy dźwięk był słyszalny wcześniej, czy później. od tego, co jesteś winien Wyrównaj piłkę i dolny pasek.
  • Gdy wyrównasz to do kwadratu, uzyskasz poprawną synchronizację między obrazem a dźwiękiem. Więc po prostu musisz Zastosuj zmiany aby rozwiązać problem.
READ  Znaleźli sposób na dowolne „programowanie” DNA

Jeśli błąd synchronizacji powtarza się w Twoim przypadku, oznacza to, że nie zrobiłeś tego poprawnie. Więc Zalecamy wypróbowanie Dopóki nie znajdziesz idealnej konfiguracji, nie będziesz mieć innych problemów.