Łowicz. Patrol Straży Ochrony Kolei przerwał lincz na 61-latku

Na stacji Łowicz Przedmieście funkcjonariusze SOK obezwładnili i ujęli dwóch mężczyzn w wieku 37 i 40 lat. Fot. SOK

Na stacji Łowicz Przedmieście funkcjonariusze SOK obezwładnili i ujęli dwóch mężczyzn w wieku 37 i 40 lat. Fot. SOK

Wczoraj na stacji Łowicz Przedmieście funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei obezwładnili i ujęli dwóch mężczyzn w wieku 37 i 40 lat – sprawców napaści na 61-latka. Jak ustalili funkcjonariusze SOK, sprawcy znęcali się nad starszym mężczyzną w celu wymuszenia spłaty długu.

Do zdarzenia doszło w czwartek (11 lipca) wieczorem. Jak poinformował insp. Marcin Żywiołek z Komendy Głównej SOK, funkcjonariusz dyżurny z Posterunku Straży Ochrony Kolei w Łowiczu otrzymał zgłoszenie o bójce trzech mężczyzn na stacji Łowicz Przedmieście.

– Po chwili na miejscu zjawił się patrol SOK, który na torach stacji zastał dwóch agresywnych napastników bijących starszego mężczyznę – mówi rzecznik prasowy SOK. Funkcjonariusze SOK błyskawicznie obezwładnili i ujęli sprawców pobicia.

Jak ustalili funkcjonariusze SOK, ujęci mężczyźni w wieku 37 i 40 lat znęcali się nad poszkodowanym 61-latkiem z powodu nie oddanego długu pieniędzy. – Poszkodowany mężczyzna odmówił wezwania karetki pogotowia – wyjaśnił insp. Żywiołek.

Funkcjonariusze SOK przekazali sprawców pobicia do dyspozycji KMP w Łowiczu, gdzie prowadzone są dalsze czynności w sprawie.

Czytaj również: Brutalne pobicie na stacji w Katowicach. Ofiara dostała ataku padaczki, interweniowali funkcjonariusze SOK

 

Źródło: SOK

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Ostatnio dodane