Tragedia na strzelnicy. Nie żyje instruktorka

Tragedia na strzelnicy w miejscowości Nietoperek koło Międzyrzecza w Lubuskiem. Fot. Pixabay.com

Tragedia na strzelnicy w miejscowości Nietoperek koło Międzyrzecza w Lubuskiem. Fot. Pixabay.com

Tragedia na strzelnicy w miejscowości Nietoperek koło Międzyrzecza w Lubuskiem. 23-letni mężczyzna śmiertelnie postrzelił instruktorkę – podało RMF FM.

Tragedia na strzelnicy rozegrała się w miejscowości Nietoperek koło Międzyrzecza (woj. lubuskie). Roman Witkowski z Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim poinformował, że do tragedii doszło przed południem. – Do prywatnej strzelnicy przyszedł 23-letni mężczyzna. Otworzył ogień w kierunku 42-letniej kobiety, która była instruktorką na tym obiekcie – mówi prokurator. Na tym etapie Witkowski nie chce informować, ile zostało oddanych strzałów i z jakiej broni.

Napastnik po oddaniu strzału usiłował uciekać, ale kiedy zauważył, że ruszył do niego inny instruktor, oddał i do niego strzał.

Tym drugim instruktorem był mąż wcześniej zaatakowanej kobiety. Na szczęście nie został trafiony. Obezwładnił napastnika i wezwał służby. Na strzelnicę niedługo potem przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, lekarz stwierdził zgon 42-latki.

Śledczy badają okoliczności tego zdarzenia.

Czytaj również: Policjant z komendy w Krotoszynie zastrzelił się z broni służbowej

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Ostatnio dodane