Świecie. Szuka ich policja w związku z kradzieżą kosmetyków o wartości prawie 2 tys. złotych [WIDEO]

Policjanci poszukują sprawców kradzieży kosmetyków w jednej z drogerii na terenie Świecia. Fot. KPP Świecie

Policjanci poszukują sprawców kradzieży kosmetyków w jednej z drogerii na terenie Świecia. Fot. KPP Świecie

Weszli spokojnie do sklepu. Mężczyzna podszedł do regałów, wziął towar z półki i włożył do torby. Kobieta poszła dalej, oglądać kosmetyki… Wybrane rzeczy chwyciła w rękę. W końcu znalazła swojego towarzysza i schowała łup do reszty rzeczy. Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu drogerii w Świeciu (woj. kujawsko-pomorskie). Para jest poszukiwana przez policję.

Policjanci z komendy w Świeciu, pod nadzorem prokuratury, prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży kosmetyków w jednej z drogerii na terenie Świecia. Do zdarzenia doszło 4 maja po 13.20.

W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widać najprawdopodobniej sprawców przestępstwa.

Nieznana kobieta, wraz ze wspólnikiem, ukradli różnego rodzaju kosmetyki o wartości ponad 1.800 zł. Mężczyzna ubrany był w ciemną bluzę z białym kapturem oraz szare spodnie i czapkę z daszkiem. W ręce trzymał czarną, dużą torbę. Kobieta miała na sobie różową bluzkę, czarną kurtkę, obcisłe dżinsowe spodnie oraz dużą brązową torebkę.

Policjanci proszą osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają kobietę czy mężczyznę, przedstawionych na nagraniu, o kontakt osobisty z Wydziałem Kryminalnym KPP w Świeciu (ul. Wojska Polskiego 153) lub telefoniczny z policjantem prowadzącym postępowanie: 52 33 32 551 albo z dyżurnym jednostki: 52 33 32 500 lub 112.

Czytaj również: Skradziono pojazd ratowników WOPR. Wyznaczono 5 tys. zł nagrody za pomoc w ujawnieniu sprawców

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Ostatnio dodane