1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

◉ tutaj | Losowanie Główne: Dzisiejsze wyniki, wtorek, 22 lutego 2022

Narodowa loteria

Losowanie zakończone | 3826. główne losowanie dnia, wtorek, 22 lutego 2022 r., można oglądać online za pośrednictwem strumienia National Lottery. Jakie wyniki i liczby spadły na Lotenal DZIŚ?

Dzisiejsze wyniki losowań głównych
Dzisiejsze wyniki losowań głównych

Losowanie zakończone | Liczba zdobywców głównej nagrody to: 21319. Inne drobne nagrody można znaleźć ponumerowane na końcu notatki.

Od 20:00 CDMX Możesz znaleźć wyniki Główna Loteria Krajowa. To losowanie numer 3826 pozostawi wspaniałe nagrody, które można sprawdzić Na końcu notatki lub Klikając tutaj Po zakończeniu gry.

Każdego tygodnia przedstawia torbę o wartości 66 099 000 milionów dolarów, co czyni ją cotygodniową loterią, która daje najwięcej pieniędzy.. W sumie przyznaje się 18 760 nagród i zwrotów: 466 to nagrody bezpośrednie, a reszta to zwroty.

+ Kliknij tutaj, aby wyświetlić wyniki głównych losowań online

Wszystkie wyniki i zwycięskie liczby na dziś zostaną opublikowane w wielkiej loterii o godz Oficjalna strona internetowa Loterii Narodowej. Chociaż wyniki na tej stronie zostaną opublikowane dopiero po kilku godzinach. Możesz skonsultować się trochę szybciej Uzyskaj dostęp do tego linku (kliknij tutaj).

+ Zwycięskie liczby w największej loterii w ostatni wtorek, 8 lutego

Kawałek Zodiac Draw kosztuje 30 USD, pełny ciąg (20 sztuk) kosztuje 600 USD, a trzy ciągi to 1800 USD. Nagroda do otrzymania będzie zależeć od zakupionego biletu.

Losowanie zakończone | Wyniki loterii krajowej | Jakie liczby wpadły w największe chmury?

Zostaną wyświetlone zwycięskie liczby Klikając tutaj.

Ile kosztują bilety Sorteo Mayor i Lotenal?

Jedna część większego losowania to 30 USD, kompletny łańcuch (20 sztuk) kosztuje 600 USD, a trzy łańcuchy to 1800 USD. Nagroda do otrzymania będzie zależeć od zakupionego biletu.

Jaka jest nagroda główna i nagrody drugorzędne w głównym losowaniu Loterii Narodowej?

Nagroda do otrzymania będzie zależeć od zakupionego biletu. Jeśli zdobędziesz kawałek, nagroda wyniesie 350 000 000 milionów dolarów. Podczas gdy ci, którzy kupili sieć, mogą zarobić nawet 7 milionów dolarów.

Główny wykres kalendarza: kiedy i o której godzinie odbędzie się następne losowanie Lutenalu

Główne losowanie odbywa się we wtorek, tak jak w każdy wtorek, o godzinie 20:00 czasu CDMX, chociaż ogłoszenie wyników może potrwać.

READ  Jaka jest pamiątkowa moneta 20 pesos, za którą płacą 120 000 pesos?