8 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Żywy wirus korony w Hiszpanii: trzecia dawka, występowanie i nowe ograniczenia | ostatnia godzina dzisiaj

Holenderska inspekcja żąda, aby nie być zarażonym „umyślnie”

Inspekcja Opieki Zdrowotnej i Nieletnich (IGJ) w Holandia prosi młodych ludzi, aby „nie zarażali się celowo wirusem” Zachowując paszport Covid, po zapoznaniu się z planami rządu holenderskiego, aby wykluczyć osoby nieszczepione z tego zaświadczenia.

„Umyślne zarażenie się koronawirusem jest niebezpieczne. W ten sposób narażasz siebie i innych na ryzyko. Dlatego Departament Zdrowia i Opieki Społecznej jest zły na inicjatywy, które oferują taką możliwość. Koronawirus jest niebezpieczny. Możesz stać się poważnym ”, podkreśla IGJ.

To ostrzeżenie pojawia się po pojawieniu się „organizacji, które świadomie chcą dalej rozprzestrzeniać wirusa”.Inspekcja mówi, odnosząc się do grup internetowych, które wykazują możliwość zakażenia, które można uznać za „wydobyte z Covid”, a tym samym uzyskać pozwolenie na wjazd, które będzie ważne tylko dla tych i tych, którzy zostali zaszczepieni, jeśli parlament zatwierdzi plany rządu.

„Dla mnie brzmi to przerażająco. To policzek dla każdego, kto jest zaangażowany w walkę z epidemią od ponad półtora roku. I oczywiście także dla bliskich osób, które straciły życie z powodu koronawirusa, ubolewała Marina Ekenhausen, Generalny Inspektor.

Jak zaalarmowano, Niebezpieczeństwo polega nie tylko na możliwości zarażenia się wirusem Covid-19 poprzez niezaszczepienie się, ale „można przenieść infekcję na innych, którzy z kolei mogą poważnie zachorować”., narażając swoje życie na ryzyko, więc „każdy, kto jest celowo zarażony, naraża zdrowie publiczne”, orzekł IGJ.

READ  Sprawdź, czy jesteś sprytny, odpowiadając na numer, który zobaczyłeś jako pierwszy | Meksyk