6 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zwycięstwo Belgii 6-1 nad Polską w Lidze Narodów

* Belgia upokorzyła Polskę 6-1

Po bolesnym ataku Holandia We wstępie Liga Narodów UEFA (4-1 porażka), Belgia Został uratowany i zmiażdżony przez władzę Polska Osiągając upokarzające zwycięstwo 6 do 1 W Stadion króla Badoina.

Robert Lewandowski Wysuń bieguny do przodu na tablicy wyników, ale Czarownica pleśni, Kevin DeBruyne, Leander Trossard (W obu przypadkach), Leander Tendoker Y Lois Obanda Wyższość znalazła odzwierciedlenie w końcu Czerwone demony Sprawdzony na boisku. Dzięki temu zwycięstwu hiszpańska drużyna objęła prowadzenie Roberta Martineza, Zajęty II miejsce w grupie A4, Z tymi samymi punktami Polska I z tyłu PomarańczowyBije swoje dwie łydki i prowadzi klucz 6 jednostek.

Niewątpliwie był to najbardziej znany i doceniony przez fanów hit Trossard Z celnym strzałem z dystansu Bartłomieja Dragowskiego.

PolskaZajmie 26 miejsce w rankingu FIFA Argentyna The 30 listopada następnego roku W środku DohaZa pomocą Trzecia i ostatnia data Grupy C Z Mistrzostwa Świata w Katarze.

* Holandia odnotowała znaczące zwycięstwo, aby zapewnić sobie pierwsze miejsce w swojej grupie

Kolejnym punktem dnia był gol w doliczonym czasie Drewno Wekorst Dał zwycięstwo Holandia Podczas jego wizyty walijski. The Pomarańczowy Podszedł z butem Teun Coopmeiners Jednak na początku drugiej części Ryż Norrington-Davis W drugiej doliczonej minucie wyrównał i Walijczyk uwierzył, że obronił punkt. Jednak skład Holendrów rzucił Brytyjczyków na kolana.

Z kolei w grupie B1 Ukraina pokonała IrlandięNawiasem mówiąc, jako obserwator 1 do 0; Y Szkocja Pokonaj miejscowych Armenia Za pomocą 2 do 0.

*Ukraina pokonała Irlandię jako widzowie

Następujące mecze będą kontynuowane jutro:

Grupa A, Strefa 2: Portugalia — Republika Czeska; Szwajcaria-Hiszpania.

Grupa B, Strefa 4: Norwegia-Słowenia; Szwecja-Serbia.

Grupa C, Strefa 2: Grecja — Cypr; Kosowo-Irlandia Północna.

Grupa c, Strefa 4: Gibraltar-Bułgaria; Macedonia-Gruzja.

Grupa D, Strefa 2: Malta-Estonia.

Czytaj