16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zupa się skończyła!  Filtrują wiadomość otrzymaną przez Gignaca do artykułu w Final vs.

Zupa się skończyła! Filtrują wiadomość otrzymaną przez Gignaca do artykułu w Final vs.

Andre Pierre Gignac Zabłyśnij w dziwnym momencie ostatni Do zakazać przyłączać koniec 2023 r ze względu na Chivas Po podaniu przez personel medyczny papier Zagadka wiadomość: to samo, co już zostało „ujawnione”.

Na 15 minut przed końcem regulaminowego czasu gry Nahuel Guzmán otrzymał pomoc lekarską, ale wcześniej udzielił kilku wskazówek swojemu trenerowi. Andre Pierre Gignac przez papier. Po przeczytaniu tajemniczego wiadomośćFrancuzi przekazali wiadomość Guido Pizarro: nawet César Arturo Ramos wiedział, co mówi.

W ramach żartu oficjalne konto CEMEX TikTok ujawniło, zanim ktokolwiek inny ujawnił, co mówił tajemniczy mężczyzna wiadomość Wysłane przez personel techniczny tygrysy Do Andre Pierre Gignac.

Proszą o cofnięcie tytułu Clausura 2023 dla Tigres z powodu niewłaściwego wyrównania

Członkowie Chivas Poproś o adres Liga MX To, że przegrali z kotami, zostało zniweczone przez liczbę kosmitów, którzy weszli na pole gry. W wyjściowym składzie, który Robert Dante Ciboldi wysłał na stadion Akron, znalazło się pięciu z ośmiu zagranicznych graczy dozwolonych na mecz: Nahuel Guzman, Rafael Carioca, Guido Pizarro, Andre Pierre Gignac i Luis Enrique Quinones.

Już w sequelu, strateg tygrysy Sprowadził czterech kolejnych zagranicznych graczy: Fernando Guriarana, Nicolasa Lópeza, Nicolasa Ibáñeza i Samira, chociaż ten ostatni zastąpił rodaka Rafaela Cariocę, więc zawsze utrzymywali na boisku ośmiu Non-Mexico Elements (NFM).

Nie złamali jednak żadnego punktu regulaminu, ale zamieszanie wywołało zwolnienie Sebastiana Córdovy w 117 minucie, pozostawiając przyjezdnych z dwoma Meksykanami i ośmioma obcokrajowcami na boisku.

READ  Anthony Joshua uderza Francisa Ngannou brutalnym ciosem od byłego mistrza UFC (wideo) – Fox Sports