30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Źródła: Jürgen Dam będzie zawodnikiem Atlético de San Luis

Ricardo Carino22 maja 2023, 21:13Czytanie: 3 minuty.

Co era „Tano” pozostawiła po sobie w Ameryce?

David Faitelson i Joserrá zwracają uwagę na to, co wyróżniało prowadzenie Fernando Ortiza przeciwko Águilas.

Napastnik opuści Amerykę i stanie się wzmocnieniem Potosinos w Apertura 2023

Meksykański koniec Zapora Jurgena Za kilka dni zaloguje się jako nowy gracz Saint Louis Athleticzespół, który szukał jego usług po tym, jak nie został z nim Ameryka.

Klątwa Ostatni turniej przeżył między ławką rezerwowych i odłączył się od pierwszego zespołu. Ta sytuacja skłoniła go do przyjęcia oferty złożonej przez zespół San Luis, aby kontynuować karierę piłkarską.

ESPN zdaje sobie sprawę, że meksykański skrzydłowy przyjął w zamian jego najsilniejszą ofertę Otwarcie 2023. Ponadto Team Juarez zainteresował się nim podczas ostatniego zimowego targu.

Napastnik opuści Amerykę i stanie się wzmocnieniem Potosinos w Apertura 2023.Imago 7

Klątwa W grudniu odnowił kontrakt z Aguilasem, ale jego nieprawidłowości, kontuzje i brak zaufania ze strony trenera Aguilasa skłoniły go do opuszczenia Coapa Foundation, tej samej instytucji, do której przybył półtora roku wcześniej z Atlanta United.

w ciągu ostatnich trzech lat Zapora Jurgena Zagrał tylko w 35 meczach, z czego 27 w koszulce Atlanta United, podczas gdy w ciągu półtora roku miał tylko minuty w ośmiu meczach pierwszego zespołu. Ameryka.

Klątwa To jedna ze strat, które na ciebie spadną Ameryka latem. Inne ofiary to Roger Martinez, którego umowa została rozwiązana, a także Oscar Jimenez, który nie wpisał się w plany zarządu.

Coapa po odejściu szuka nowego projektu z nowym technikiem Fernando Ortizaktóry zdecydował się ustąpić po wyeliminowaniu w półfinale z Guadalajarą.

READ  Oceana Kano i Mia Fishel kończą niepokonanego Chivas