2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Zrobię trochę niesprawiedliwości”

Gerardo Martino Wie, co się wydarzy wewnątrz i na zewnątrz Wybór KrajowyLista 26 graczy, którzy będą reprezentować Meksyk Na Mistrzostwa Świata w Katarze 2022. nawet trener trójkolorowy Uważaj, że dzwonienie byłoby niesprawiedliwe.

„Zrobię trochę niesprawiedliwości, kiedy sporządzę listę, poza rannymi, których musimy zobaczyć, ale być może kiedy podam listę w środku, będzie to kompletny problem, ponieważ generuje tyle udręki i smutku, a na zewnątrz myślę, że będzie być strasznym bałaganem”.

Ponadto ,Mój ojciecPotwierdzili, że 16 listopada to dzień, w którym się z tym zmierzą Szwecja Tak więc zakończenie ostatniego meczu przygotowawczego przed mistrzostwami świata nastąpi, gdy lista graczy zostanie wywołana do reprezentacja Meksykuchoć wie, że nadal musi badać przypadki szczególne, szczególnie te z urazami Jezus Manuel Corona s Raul Jimenez.

„Ostateczny termin będzie grą Szwecja Wtedy lecimy do Katarże dodatkowi gracze odejdą, tak, ponieważ do tej daty będziemy mieli graczy, którzy osiągną maksimum, aby zobaczyć, czy im się uda, czy nie, ale ci gracze odchodzą z minimalną możliwością dotarcia do Globalizm Jeśli są z Meksyku, ale jeśli są z Europy, przyjadą dzień lub dwa wcześniej. Szkoda, że ​​wcześniej nie byliśmy pewni, czego jeszcze chcę Raoul Trzymaj się, Korona Też tak myślę na przykład Zabijaka (Kowalpokój do zabawy dynamoA Jorge Sanchez; Myślę, że obudowa s Funes Morey; Myślę, że ostatnią rzeczą, która doprowadziła nas do ostatniej chwili, jest Jezus s Raoul„, wskazany.

Możesz być także zainteresowany: Katar 2022: Zwycięstwo Argentyny nad Meksykiem w Pucharze Świata ustanowi niepokonany rekord

READ  Austria - Dania na żywo (1-2) | 06/06/2022