11 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zostawił dobre uczucia dzięki nowym twarzom w remisie z Chile

Po katastrofalnej listopadowej dacie FIFA, było… Reprezentacja Meksyku Koniec 2021 z remisem Chile To pozostawia dobre wyczucie na przyszłość.

Nowy trójkolorowy śmieci, który kiedyś dominował Gerardo Martino, podniósł rękę w poważny sposób, aby być częścią niezbędnej zmiany pokoleniowej w El Tri, w obliczu Mistrzostwa Świata w Katarze 2022.

Chile Przejął piłkę w ciągu pierwszych kilku minut, ale Santiago Jimenez Pojawiła się w samym sercu okolicy, aby odbić od niej strzał Auriel Antoniusz i prześlij plik trójstronny W ósmej minucie.

Dopiero w swoim drugim meczu jako reprezentacji narodowej napastnik Niebieski krzyż Swojego pierwszego gola strzelił z Meksyk Wspaniała przyszłość czeka niebiańskiego napastnika

Ale impreza była krótkotrwała, ponieważ spowodowało to zły znak obronny Chile Wyrówna mecz strzałem głową Ivana Moralesa w 20. minucie.

A Andy były bardziej solidne po zdobyciu bramki i czasami tego wymagały Carlos Acevedo, który pojawił się z Celie Mayor i wykonał dwa niezwykłe interwencje.

Po zakończeniu Reprezentacja Meksyku Ten, który przejął piłkę i był bardzo bliski zdobycia drugiej bramki Santiago JimenezAle chilijski bramkarz uchronił go przed chwałą.

Ale kilka minut później obrona OrłyI Jordan Silvazmuszając fizyczną hierarchię do ominięcia tego Meksyk Za drugim razem strzał głową w ustalonej taktyce do spasowania Sebastian Kordowa w 63.

Należy zauważyć, że mimo młodości obu drużyn mecz rozwinął się w dzikim i bardzo nagim rytmie, gdyż Meksykanie i Andy podnieśli ręce, by wzmocnić się w swojej drużynie.

ten trójkolorowy zwiększyć poziom i Sebastian Kordowa Miał w rękach możliwość zdobycia trzeciego gola, ale chilijski bramkarz pokonał go w swoich rękach.

Gra była naprawdę zabawna, ale w centrum uwagi Marcelo Flores, który pojawił się po raz pierwszy w 82. minucie przez Gerardo Martino, chociaż Andy nie były oszołomione i zremisowały mecz na 85.

READ  Oceana Kano i Mia Fishel kończą niepokonanego Chivas

Marcelo Flores gra w reprezentacji Meksyku

Chociaż nie mógł zakończyć roku zwycięstwem, Gerardo Martino i Wybór Meksykańska Możesz być pewien, że nowe pokolenie Meksykanów ma obiecującą przyszłość.

Możesz być także zainteresowany: Carlos Acevedo strzelił gola w swojej pierwszej próbie cięcia.