21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zostawiając „Zakochanie się”, aby zostać HOY Collaborator z Andreą Legarreta

Zostawiając „Zakochanie się”, aby zostać HOY Collaborator z Andreą Legarreta

Po stworzeniu sławy w Azteca TV Były uczestnik programu „zakochiwać się”, jest teraz częścią listy współpracowników w „Dziś”, to jest obok Andrea LegarretaI Galilea Montego A inne celebrytki mierzą się z poranną transmisją.

To jest o Brian „Scholeto” Calderonkto był prawdziwą gwiazdą „zakochiwać się”Młody mężczyzna został sklasyfikowany jako kobiecy mężczyzna, miał też kontrowersyjny związek z influencerem Daniela Alexis, znany jako „Pepchita” A obecnie jest jednym z szefów kuchni MasterChefCelebryci.

Brian”cholitoCalderon wszedł do stacji telewizyjnej Agosco w 2017 roku, kiedy zmarł Magda Rodriguez Wciąż była producentem serialu, który był odpowiedzialny za szukanie mężów, ale kiedy matka Andrei Escalony przeniosła się do Televisa”SzloTV Azteca również wyjechała.

Potem szczęście znów się uśmiechnęło do meksykańskiego piosenkarza regionalnego i pochodzenia Sinaloa, bo w 2017 roku został ponownie wezwany przez Rodrígueza, ale tym razem do programu „Dziś”.

obok Pedro PrietoI Brian „Scholeto” Calderon sekcja zaworu Ciężarówka Dnia, ale z powodu wcześniejszej epidemii Covid 19 Zawiesili go, ponieważ mają kontakt z ludźmi, nie przeszkodziło to młodzieńcowi w tworzeniu innego rodzaju treści.

Obecnie trwają testy drugiego sezonu „Gwiazdy dziś tańczą”Muzyk Pamela „La Ardella” Ramirez, która była częściąwojownicy” oraz „Wyzwanie 4 żywiołów”. Zawodnicy włożyli duży wysiłek i otrzymali najlepsze opinie od jury, które stwierdziło, że mogą osiągać dobre wyniki przez kilka tygodni.

READ  Szczeniak Ángeli Aguilar miał na sobie sukienkę na środku balu, przez co miała żenujący moment