3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zostań pokemonem Elden Ring w tej całkowicie darmowej grze

Zostań pokemonem Elden Ring w tej całkowicie darmowej grze

Dwie wspaniałe serie gier wideo łączą się w sposób, którego nigdy nie można sobie wyobrazić.

Akcja Elden Ring osadzona jest w średniowiecznym świecie

Część sukcesu gry wynika również z Oddanie, które ich fani mają z tym samymco prowadzi do tego, że pomimo tego, że gra może się bardzo dobrze sprzedać, prawda jest taka, że ​​większość z nich zostaje zapomniana w ciągu tygodnia od jej premiery, więc jeśli mówimy o Elden Ring, znajdujemy Tytuł, o którym wciąż mówi się rok po premierze.

I nie tylko, jeśli weźmiemy pod uwagę, że konwencja GOTY 2022 odniosła sukces Jedna z najlepszych gier wideo ostatniej dekady, a społeczność głosowała na najpopularniejsze zakończenie dla tego tytułu, a wynik jest taki, który może być zaskoczeniem dla większości ludzi. Jednak w tym przypadku porozmawiamy o tym Mod, który zmienia Elden Ring w grę podobną do Pokémonów.

Ten mod Elden Ring pozwala ci rysować wezwania tak, jakby walczyły z Pokemonami

W tym przypadku czas porozmawiać o pracy użytkownika znanego jako King Bore haha, który był odpowiedzialny za wypuszczenie zwiastuna jego sympatii, który jest dostępny w Nexus Mod do pobrania na pecetową wersję Elden Ring. Należy zauważyć, że towarzyszyła temu przyczepa, która została ochrzczona Duchowy wojownik Elden Ringktóre możecie zobaczyć poniżej:

Jak widać, błogosławieństwo tego moda Elden Ring polega na przekształceniu tytułu From Software w grę RPG, w której Uruchamiamy wezwanie do walki, jakby były Pokemonamiktóra towarzyszy najróżniejszym sytuacjom z wrogami w grze, jak widać poniżej:

W przeciwnym razie należy zauważyć, że Elden Ring jest dostępny na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S i PCNiedawno ogłoszono, że gwiezdna gra wideo From Software będzie miała w przyszłości rozszerzenie, więc nie zabraknie nam powodów, by wrócić do Intermediate Lands.