25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Żona Julio Cesara Chaveza Jr. spotyka się z oskarżeniami boksera

Żona wojownika potwierdziła, że ​​Chavez Jr. jest chory i nie przezwyciężył spożycia szkodliwych substancji, które zagrażają jego życiu sportowemu (Zdj .: Instagram / @fridamuro)

Frida Muñozobecna żona Julio Cesar Chavez Jr., był już wcześniej ofiarą różnych krytyki Stolarstwo. Po powrocie na ring meksykański bokser krążył w mediach społecznościowych wypowiedzi, w których opowiadał o swoim związku z Fridą, komentując głównie: Nie masz dobrych relacji ze swoim partnerem. Nazwał ją nawet „złą matką” i „zdrajcą”.

Choćby Chavez Jr. unieważnił rozwód i poślubił jąMuñoz konfrontuje się ze słowami wojownika i ujawnia „zło”, które prześladuje Giulito. W rozmowie z programem Obudź się w Ameryce żona boksera Powiedział, że powodem, dla którego Juliusz Cezar wyraził się w ten sposób, był on z jego powodu problemy emocjonalne I jego „choroba”, z którą ma do czynienia, aby uniknąć spożywania szkodliwych substancji.

Partner byłego mistrza świata dał jasno do zrozumienia, że ​​z szacunku dla swoich dzieci i rodzin nie będą źle mówić o swoich mężach, ale Juliusz Cezar został opisany jako „chory”. Według Fridy, ponieważ nie mógł pokonać uzależnienia od substancji, które zmieniają metabolizm.

Frida opisała Julio Cesara jako osobę
Frida Julio Cesar określiła go jako osobę „chorą”, ponieważ nie był w stanie przezwyciężyć uzależnienia od substancji (Zdjęcie: Instagram/@fridamuro)

Dodał, że dzieci pary zdają sobie sprawę z trudności, przez które przechodzi Julio i mimo wejścia na klinikę rehabilitacyjną w 2021 roku, Frida Muñoz Nie twierdził, że problem został rozwiązany.

„Jest dobrym człowiekiem, jest ojcem moich dzieci i bardzo go kocham i nie będę o nim źle mówił z szacunku dla moich dzieci i ich rodziców. Oni też znają problem lub Jak trudno jest poradzić sobie z jego chorobą, Ale na samym końcu On jest chory Kto nie wie, co powiedzieć”.

READ  Eintracht Frankfurt pokonał Bayern Monachium

Porównaj także charakter Goleto Jednakże Meksykański wielki mistrzPonieważ jej mąż podąża za Fridą tymi samymi krokami co on Julio Cesar ChávezNie był więc w stanie dojść do siebie emocjonalnie i według zeznań Fridy Muñoz „wzór” się powtarza.

Frida Muñoz powiedziała, że ​​Chavez Jr. powtarza zachowanie Julio Cesara Chaveza (zdjęcie: Quartoscuro)
Frida Muñoz powiedziała, że ​​Chavez Jr. powtarza zachowanie Julio Cesara Chaveza (zdjęcie: Quartoscuro)

„Nie osądzam go, bo pochodził z bardzo trudnego dzieciństwa, do którego wraca Style, które żyły z jego ojcem. Nie leczyli go, dlatego nie przerwał tego cyklu, dlatego kontynuuje w ten sposób.

W końcu to potwierdził Chavez Jr. jest chory I to nie przeszło używać materiałów szkodliwe dla Twojej kariery sportowej.

„Jest chory, stara się unikać swoich uczuć, łykając tabletki i obwiniając innych, ale niestety nie chciał się leczyć i przyznać, że to ma, a tymczasem nie da się go wyleczyć”

W grudniu 2021 r. sam Julio Cesar Chavez Jr Powiedział w mediach społecznościowych, że został zabrany do ośrodka rehabilitacyjnego Przez trzy miesiące bez możliwości zobaczenia swoich dzieci. Za jego przyjęcie odpowiedzialna była Frida Muñoz.

W grudniu 2021 r. sam Julio Cesar Chavez Jr. powiedział na portalach społecznościowych, że został przyjęty do centrum rehabilitacji (zdjęcie: Instagram / @jcchavezjr)
W grudniu 2021 r. sam Julio Cesar Chavez Jr. powiedział na portalach społecznościowych, że został przyjęty do centrum rehabilitacji (zdjęcie: Instagram / @jcchavezjr)

Chavez Jr. ujawnił na Instagramie, że został sam i że podczas operacji nie widział nikogo z rodziny, ponieważ dowiedział się, że zażywa tabletki na odchudzanie, więc rodzina wojownika zdecydowała się go zaakceptować.

Spędziłem trzy i pół miesiąca nie widząc mojego syna Ponieważ byłam w klinice, podobno ich matka mnie przyjęła. „Poszedłem do kliniki, żeby wyzdrowieć” – powiedział bokser. W tym tymczasowym poście opisał swoją żonę jako nie wspólną parę i nieświadomą posiadania dzieci.

Jego spowiedź miała miejsce na kilka dni przed walką z nim Dawid Pantera ZegarraDlatego wyznanie Juliusza Cezara po przyjęciu do ośrodka rehabilitacyjnego wywołało ogromny skandal.

READ  Max Verstappen nigdy nie męczy się dziękowaniem „Chico” Perezowi: Wiele mu zawdzięczam

Czytaj: