14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zobacz wyniki ósmego dnia Mistrzostw Apertury 2021

MX Liga

Z Ameryką jako wyraźnym liderem, poniedziałek zakończył ten dzień 8 i to jest ogólny harmonogram Ligi MX.

MX Liga

Santiago Solari stawia Amerykę jako niekwestionowanego lidera. (Zdjęcie: Imago7)

8. dzień zamknięty

Na boisku stadionu Hidalgo, Tuzos z Pachuca otrzymał kilka Czerwonych Diabłów od Toluca Ta dwójka toczy pojedynek z różnymi rzeczywistościami i aspiracjami. Po słabym golu Diego Rigonato, podopieczni Hernana Cristante zdobyli trzy punkty i zajęli w klasyfikacji drugorzędne pozycje..

Niedziela z wielką równością

W niedzielne popołudnie Pumas Onam i Chivas de Guadalajara starli się w pojedynku o potrzebujących Żadne korzyści nie są pobierane W dziedzinie Uniwersytetu Ciudad. Ze swojej strony zamknęły się dzisiaj Los Galos Blancos de Queretaro pokonał Rios de Necaxa w osuwisku.

Ameryka osiągnęła 20 punktów

W pierwszy dzień soboty Los Rojinegros del Atlas odwraca grę wokół Monterrey I zdobyli trzy punkty. dla tej części, Pasujące tygrysy od Miguela Herrery i Hulan Lion W meczu z czterema bramkami.

Amerykańskie Orły Ustanowili się jako liderzy w Grita Meksyk Apertura 2021 w Liga MX Wygrywając 2-0 bez komplikacji Kanonierki Mazatlan. Po raz trzeci w historii krótkich turniejów Azulcrimas w pierwszych ośmiu dniach osiągnął 20 punktów.

Piątek Niespodzianek na Aperturze 2021

pierwsza tura, W świetnym meczu nie wykorzystał Puebla i Atletico de San Luis. dla tej części, Strzał FC Juarez u siebie przeciwko ostatniemu mistrzowi Cruz Azul. Również boleśnie Xolos de Tijuana pokonał Santos Laguna i oddycha w klasyfikacji generalnej.

+ Kalendarz Liga MX J8

Stół J8 LIGA MX

+ Ogólny harmonogram Liga MX العام

READ  Influencer, który wytatuował sobie „Messi” na czole, przyznaje się do prawdy