2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Znów wygram w Formule 1 i nie opuszczę MercedesMediotiotiempo

brytyjski pilot Lewis hamiltonSiedmiokrotny mistrz świata F1 — powiedział na poprzedniej konferencji prasowej Wielka Nagroda Królestwa Arabii Saudyjskiej że znów wygra wyścig, choć zajmie to trochę czasu i że nie ma zamiaru opuszczać zespołu MercedesaBo to twoja rodzina.

„Znowu wygram. To zajmie trochę czasu”.ogłoszono w Jeddah Circuit Theatre Wielka Nagroda Królestwa Arabii Saudyjskiej 17-19 marca.

„Nigdy nie wiesz, co cię czeka. W naszym życiu wydarzy się coś, czego najmniej się spodziewamy, ale nie chodzi o to, jak upadniesz, ale o to, jak wstaniesz, o to, jak sobie z tym poradzisz, ale o to, jak się prezentujesz”. W ten sposób pozostajesz pozytywny i radzisz sobie z problemami Z kim się mierzysz: tam jest kierowana moja energia i tamto – podkreślił Brytyjczyk.

Hamiltonaktóry był w ostatnim roku swojego obecnego kontraktu z MercedesaTurniej się rozpoczął 2023 Z piątym miejscem w dwa morza. Jego ostatnie zwycięstwo w F1 konkretnie był w Królestwo Arabii Saudyjskiej Pod koniec sezonu 2021.

Oczywiście, są chwile Nie dogadujesz się z niektórymi członkami zespołu. Ważne jest, abyśmy nadal się komunikowali, żebyśmy nadal razem pracowali”.

Nadal wierzę w stu procentach w ten zespół, którym jest moja rodzina. Jestem tu od dawna, więc Nie planuję iść nigdzie indziej. „Ale wszyscy potrzebujemy kopa, wszyscy musimy iść dalej” – dodał 38-letni Hamilton.

„Widzieliśmy, gdzie jest przedstawienie i jak ludzie je otrzymują. Teraz Powinniśmy zacząć podejmować odważne decyzje i wykonać kilka dużych ruchów.Aby wypełnić lukę między tymi facetami – powiedział Anglik.

Dla mnie czerwony Byk i jego dominujący mnożnik w dwa morzaHamilton kontynuował: „W przeciwnym razie będą… to znaczy, Najprawdopodobniej zbiorą wszystko jeszcze w tym rokuChyba że Ferrari ich powstrzyma. zobaczymy”.

„Ale, jak powiedziałem, mam nadzieję, że stanie się to kiedyś w tym roku… Mam nadzieję, że uda nam się wypełnić lukę. W tym momencie może być już za późno na walkę o mistrzostwo, ale wciąż możemy odwrócić losy.”

READ  Eduardo Biscaart opuszcza Fox Sports po 12 latach z powodu masowego wydalenia