4 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Znane postacie MasterChef: Laura Flores i „La Bebeshita” ujawniają te okropne błędy

Rozdział 10 z MasterChef Celebrity był pełen niespodzianek, od tego czasu z powodu epidemii COVID-19 W najsłynniejszej kuchni w Meksyku niektórzy uczestnicy musieli na jakiś czas opuścić reality show, aby otrzymać leczenie, zastępując inne gwiazdy, które dołączyły, w tym Danielę Alexis, „La pepchita”, Decyzja, która zaskoczyła zwolenników programu, którzy w zabawny sposób go celebrowali Memy.

Zapamietaj to Sławny które są nieobecne z powodu tej choroby Patty Boże Narodzenie David Salomon i Paco Chacon, czyli produkcja rzeczywistość Postanowiłem go wymienić, plus „La pepchita”, William Valdes, który zastąpił Davida Salomona, i Javier Vazquez, który zastąpił Paco Chacon.

Należy pamiętać, że od rozdziału dziewiątego uczestnicy i szef kuchni Juan Ramon Castillo Nie zgłaszają się już do rejestracji, ponieważ zostali zainfekowani Covid 19I chociaż nie powiedzieli tego publicznie, kilka dni wcześniej pora roku zadeklaruj, że gz tego powodu, więc to tylko kwestia czasu, zanim zobaczymy zmiany w ciągu program.

„La Bebeshita”, kochany MasterChef Celebrity powraca

Z tego powodu klasa 10 Przywiózł jednego z najbardziej ukochanych i rozpieszczonych zawodników publiczności, „La pepchita”, który słynął ze swojej charyzmy, uczciwości, a przede wszystkim wielkiego talentu, jak zdobywać szacunek i uznanie ogólny Z popularnego reality show. Więc zamiast tego przybywasz przez Patricię Navidad, to druga szansa na pokazanie, że zasługuje nie tylko na kontynuację programu, ale także na obronę trwałości Patti w Szef kuchni.

W tym programie uczestnicy są podzieleni na dwie części ekwipunek, niebieski i czerwony, który miał stworzyć elegancką kolację, z menu zawierającym niezbędne cechy do pokonania krytycznyPamiętaj jednak, że danie główne zawiera brązowy składnik. Podczas wyzwania niebieska drużyna poszła do Usuwanie, więc Laura Flores, „La Pepchita”, Tony Baldy i Laura Zapata musieli wyjaśnić Danie bronić ich trwałości.

READ  Chavo del 8: Dlaczego profesor Gravales jest dyskryminowany w prawdziwym życiu

Zapamietaj to Aida Cuevas był również w wyzwaniu eliminacyjnym, jednak nie był obecny z powodu złego stanu zdrowia. Tak więc cztery znane osoby upiekły ciasto z zamiarem nie wychodzenia Gwiazda Mistrza Kuchni, w wyzwaniu było Laura Flores, która została wyeliminowana jako ostatnia Ponieważ Błąd Ze szparagami, ale jego bułka wyszła surowa w ostatnim wyzwaniu, więc został w środku efektywność.

Czytaj:

Sława MasterChef: Kto zastąpił kogo? W ten sposób reprezentacje pozostały po wybuchu COVID-19

Znana postać MasterChef: Laura Flores nie poradziła sobie z Bebeshitą i to on został usunięty z rozdziału 10

MasterChef Celebrity: Nie tylko La Bebeshita, ale te gwiazdy również powrócą do rzeczywistości