24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Znajdź błąd w wyzwaniu wizualnym, którego prawie nikt nie może rozwiązać — Enseñame de Ciencia

Podczas opracowywania wizualnych łamigłówek zaleca się zdrową rywalizację, nie zostawaj w tyle w wyścigu o najlepszy czas w sieciach społecznościowych, jeśli chcesz pobić statystyki, według których ponad 90% uczestników zdecydowanie nie udaje się temu wyzwaniu lub jeśli nie Patrząc na Niszczenie czasu reszty internautów, którzy uczestniczyli, będziesz musiał zwracać uwagę od pierwszej sekundy i zachować koncentrację.

Spójrz na poniższy obraz stworzony przez zespół Fajny nauczyciel Pokazuje scenę człowieka gołym okiem na pustyni, który wydaje się po prostu stać przed kamerą, ale na obrazie jest krytyczny błąd, który niewielu było w stanie znaleźć.

Jeśli chcesz znaleźć błąd na czas, będziesz musiał uważnie obserwować każdy szczegół obrazu, nie przegap niczego, ponieważ to wyzwanie łamie wszelką logikę, jeśli jesteś wystarczająco sprytny, będziesz w stanie natychmiast znaleźć błąd. Życzymy powodzenia!

Znajdź błąd w 6 sekund

zdjęcie: Fajny nauczyciel

Twój czas się skończył!

Jest bardzo prawdopodobne, że będziesz w stanie znaleźć błąd krytyczny występujący w scenie, jeśli tak jest, możesz kontynuować później, rozwiązanie zostanie ujawnione.

Jeśli nadal zastanawiasz się, co jest nie tak, podamy kilka wskazówek; Po pierwsze, nie ma nic złego w arabskim wielbłądzie. Po drugie, winy można szukać w człowieku.

Jeśli chcesz, możesz skorzystać z drugiej szansy i tym razem znaleźć błąd w układance przed upływem limitu czasu. Jeśli masz już odpowiedź, przewiń w dół, aby sprawdzić swoją odpowiedź.

Rozwiązanie

zdjęcie: Fajny nauczyciel

Czy udało Ci się bez problemu przejść test wizualny? Powiedz nam i nie zapomnij kontynuować treningu wizualnego z innymi podobnymi wyzwaniami, chcemy, abyś został mistrzem puzzli.

Dziel się nauką, dziel się wiedzą.

READ  Czym jest „pole oksydacyjne” otaczające nasze ciała (i jak jego odkrycie może poprawić nasze życie)